1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Önlisans Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü Tüm Detaylar
AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Önlisans Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü Tüm Detaylar

AÖF Sınavsız İkinci Üniversite Önlisans Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü Tüm Detaylar

Anadolu Üniversitesi sınavsız üniversite önlisans ve lisans programları için başvurular başladı. Önlisans Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümüne dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Açıköğretim Fakültesi AÖF için ikinci üniversite kayıtları 11 Eylül 2018 itibarıyla başladı. Sınavsız ikinci üniversite başvurularına dair önlisans bölümlerinden Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü için detaylar şu şekildedir.

Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programı Bölümünün Amacı nedir?

Çağrı Merkezi Hizmetleri Önlisans Programının amacı, çağrı merkezi sektörünün temel ilkelerine, süreçlerine ve yönetime vakıf, etkin iletişim kuran ve müşteri bağlılığı yaratan insan kaynağı yetiştirmektir.

İstihdam Olanakları nelerdir?

Bu programdan mezun olanlar “Meslek Elemanı” unvanı alırlar; çağrı merkezleri başta olmak üzere tüm müşteri temas noktalarında çalışabilirler.

Dikey Geçiş Olanakları nasıldır?

Mezun olanların ÖSYM tarafından düzenlenen Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) girerek geçiş yapabileceği alanlar Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İşletme Bilgi Yönetimi, Lojistik Yönetimi, Medya ve İletişim, Medya ve İletişim Sistemleri, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Yeni Medya ve Gazetecilik, Yeni Medya, Teknoloji ve Bilgi Yönetimi ve Yönetim Bilgi Sistemler lisans programlarıdır.

Bu programdan mezun olanlar ayrıca Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinde Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, İşletme, Konaklama İşletmeciliği, Yönetim Bilişim Sistemleri ve Halkla İlişkiler ve Reklamcılık lisans programlarına DGS’ye girerek geçiş yapabilirler.

AÖF ikinci üniversite başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ. AÖF sınavsız ikinci üniversite başvuruları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler