Arsuz SYDV kamu personeli alım başvuruları başladı

Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV 2.566 TL ile 2.822 TL arasında maaşla kamu personeli alımı yapacak. Hatay Arsuz SYDV personeli yılda 2 kez ikramiye alacak. SYDV başvurusu için son tarih 1 Ağustos 2016 olarak ilan edildi.

23253
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde görevlendirilmek üzere bir kamu personeli yapacağını ilan etti. Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bir büro görevlisi alımı yapacağını duyurdu.  Arsuz SYDV personel alım ilanına başvuru şartları, SYDV personeli maaşları, Hatay Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro görevlisi kamu personeli ilanına son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor.

Hatay Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı büro görevlisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen adayların, 4 Yıllık İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi bölümlerinin birisinden mezun olmaları ve ÖSYM tarafındaa gerçekleştirilen KPSS sınav sonucundan en az 60 puan almış olmaları isteniyor. SYDV adaylarının 18 ile 35 yaş arasında olmaları gerektiği ilanda yer alıyor. Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmadığını belgelemeleri isteniyor. Adayların, işe alımı ilanından en az 3 ay öncesi Arsuz ilçesinde ikamet ediyor olmaları ve B sınıfı ehliyete sahip olmaları şartı aranıyor. Adayların kamu haklarından mahrum bulunmamaları ve adli sicil kaydı talep ediliyor. Arsuz SYDV adaylarının iyi derecede bilgisayar (Windows, Word, Excel, Powerpoint, Photoshop, vb.) kullanabiliyor olmaları ve başvurusu sırasında belgelendirmeleri gerekiyor.

Hatay Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda istihdam edilmek üzere bir adet Büro Görevlisi başvuruları başladı, başvurular 1 Ağustos 2016 tarihinde son bulacak. İlana başvurular aile ve sosyal politikalar bakanlığının sosyal yardımlar internet sitesinden yapılacak. İstenilen belgeler şahsen Arsuz SYDV ye teslim edilecek. Hatay Arsuz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Büro Görevlisi maaşları 2.566 TL ile 2.822 TL arasında vakfın bulunduğu ilçe sınıflandırmasına göre değişiyor. Arsuz SYDV personeli Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez ikramiye alıyor. Hatay Arsuz SYDV Büro Görevlisi ilanına başvuru için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!