1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel Alıyor -Haziran 2019
Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel Alıyor -Haziran 2019

Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel Alıyor -Haziran 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Artvin Çoruh Üniversitesi Dr. Öğretim görevlisi, Doçent ve Profesör kadrolarında 15 akademik alım gerçekleştirecek. Doçent kadrolarında alım daimi statü olarak yapılacak.

A+A-

Artvin Çoruh Üniversitesi akademik personel alımında kadro dağılımları ise şöyle sıralanıyor. Yapılacak olan akademik alım Arhavi Meslek Yüksekokulu, Borçka Acarlar Meslek Yüksekokulu, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi gibi fakültelere olacak.

Dr.Öğretim Üyesi, Doçent ve profesör kadrolarında istenilen belgeler

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar, başvurdukları; Anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri, özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi ve bilimsel çalışma yayın listesini (4) takım dosya ile beraber başvuracaklar.

Doçent ve Profesör kadrosuna başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve Anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri özgeçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını (4) dört takım (profesör kadroları için 6 takım dosya) dosya ile beraber başvuru yapabilecekler.

Artvin Çoruh Üniversitesi Akademik Personel alımı için son gün 5 Temmuz 2019!

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşulları taşıyan Doçent kadrolarına başvuracak adayların Artvin Çoruh Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvuru yapabilecekler. Dr. Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adayların ise ilgili birimlere şahsen başvurmaları gerekiyor. İlana son başvuru tarihi ise 5 Temmuz 2019 olarak belirtiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler