1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aselsan 2019 Yılı Personel Alımı Başvuruları Başladı
Aselsan 2019 Yılı Personel Alımı Başvuruları Başladı

Aselsan 2019 Yılı Personel Alımı Başvuruları Başladı

Aselsan 2019 yılı personel alımı başvuruları 6 farklı branş için başladı. Aselsan 2019 yılı personel alımı başvuru şartları ve başvurularına dair detaylara My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Aselsan 2019 yılı personel alımı başvuruları Şubat ayı itibarıyla başladı. Aselsan’ın personel alımı yapacağı branşlar: Bilgi Teknolojileri (BT) Denetçisi alımı, İç Denetçi alımı, Yazılım Geliştirmeci alımı, Yazılım Test Mühendisi alımı, İş Analisti alımı, Yazılım Test Mühendisi alımı yapılacak.

2019 yılı Aselsan Personel alımları başvuru şartlarını My Memur olarak sizler için hazırladık. Aşağıdaki bağlantıdan başvuru bağlantısı ve başvuru tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bilgi Teknolojileri (BT) Denetçisi alımı

ASELSAN'ın İç Denetim Bölümü'nde görev alacak personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, İstatistik, İşletme Mühendisliği veya Bilgi Teknolojileriyle ilgili lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerden mezun olmak gerekiyor.

En az 4 yıl IT sistemlerinin Bilgi Güvenliği veya denetimi konusunda çalışmış, COBIT, ITIL ve ISO 27001 standart ve çerçeveleri hakkında bilgi sahibi, CISA (Certified Information Systems Auditor), CISSP (Certified Information Systems Security Professional) veya CISM (Certified Information Security Manager) sertifikalarına sahip olmak gerekiyor.

İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İşletim Sistemleri, Veri Tabanları ve Uygulamalar konusunda bilgi sahibi, Veri Analitiği projelerinde çalışmış veya destek vermiş, İletişim, sunum, zaman yönetimi ve raporlama becerilerine sahip olması gerekiyor.

İç Denetçi alımı

ASELSAN'ın İç Denetim Bölümü'nde görev alacak personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Hukuk, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri, Matematik Mühendisliği, İstatistik, İşletme Mühendisliği, Bilgi Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri ve Ekonometri bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

CIA (Certified Internal Auditor), CISA (Certified Information System Auditor), CGAP (Certified Government Auditing Professional), CFE (Certified Fraud Examiners), YMM, SMMM ve Bağımsız Denetçilik sertifikalarından en az birine sahip olmak gerekiyor.

Denetim firmalarında veya kurumsal şirketlerin iç denetim birimlerinde en az 4 yıllık iş tecrübesine sahip, Tercihen denetim ve suiistimal incelemelerinde tecrübe sahibi, MS Office uygulamalarının kullanımında yetkin, İyi derecede İngilizce bilgisine sahip, İletişim becerileri yüksek ve analitik düşünme yeteneğine sahip, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerekiyor.

Yazılım Geliştirmeci alımı

ASELSAN Bilgi Yönetimi Direktörlüğü projelerinde "Yazılım Geliştirmeci" olarak görev alacak, yazılım geliştirme ekibi ile birlikte iş ihtiyaçlarını analiz edecek ve kullanıcı hikayeleri için kabul kriterlerinde görev alacak personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya benzeri mühendislik bölümlerden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen, SAP modülleri konusunda uzmanlık sahibi, ABAP da yazılım geliştirmiş, Tercihen C# bilen adaylar başvuru yapabilecek.

En az 3 yıl deneyimli, Nesne Yönelimli Programlama, SOA, Katmanlı Mimari konularında bilgi sahibi, SQL Server tecrübesine sahip, Analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, Yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek olması gerekiyor.

sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, Problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip, Dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç - veri ve sonuç odaklı, Temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

Yazılım Test Mühendisi alımı

ASELSAN Bilgi Yönetimi Direktörlüğü projelerinde "Yazılım Test Mühendisi" görev alacak personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, bilgi teknolojileri bölümleri veya benzeri mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, En az 3 yıl deneyimli, SAP BW 7.0 modelleme, geliştirme ve idame uzmanlığı (BW, BeX Query Designer, Bex Analyzer), Rutin ve veri kaynaklarını oluşturmaya yetecek ölçüde ABAP uzmanlığı sahibiolmak gerekiyor.

Veri Ambarı, İş zekası araç ve teknikleri konusunda bilgi sahibi, Data Modelleme ve Raporlama deneyimli, Tercihen BPC on HANA ve BO ürünleri (Design Studio, Web Intelligence) konularında deneyimli, Tercihen SAP Finansal, İnsan Kaynakları ve Lojistik modülleri konularında temel düzeyde bilgi sahibi, Tercihen Microsoft raporlama geliştirme platformları konularında deneyim sahibiolmak gerekiyor.

Analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, Yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, Problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip, Dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç - veri ve sonuç odaklı, Temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

İş Analisti alımı

ASELSAN bünyesinde gerekli planlama, koordinasyon ve planlanan faaliyetlerin hayata geçirilmesi konularında görev alacak "İş Analisti" personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme Mühendisliği veya benzeri mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen, SAP lojistik modülleri (SD, MM, SRM, SLC, CRM, CS, PP, WM, ECM, DMS, vb) veya SAP finansal modülleri (FI, CO, TRM, vb.) konusunda uzmanlık sahibiolmak gerekiyor.

En az 3 yıl deneyimli, Analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, Yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, Problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip, Dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç - veri ve sonuç odaklı, Temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

Yazılım Test Mühendisi alımı

ASELSAN Bilgi Yönetimi Direktörlüğü projelerinde "Yazılım Test Mühendisi" görev alacak personel alımı yapılacak.

Üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, bilgi teknolojileri bölümleri veya benzeri mühendislik bölümlerinden mezun, İyi derecede İngilizce bilen, En az 3 yıl deneyimli, SAP BW 7.0 modelleme, geliştirme ve idame uzmanlığı (BW, BeX Query Designer, Bex Analyzer), Rutin ve veri kaynaklarını oluşturmaya yetecek ölçüde ABAP uzmanlığı sahibi olmak gerekiyor.

Veri Ambarı, İş zekası araç ve teknikleri konusunda bilgi sahibi, Data Modelleme ve Raporlama deneyimli, Tercihen BPC on HANA ve BO ürünleri (Design Studio, Web Intelligence) konularında deneyimli, Tercihen SAP Finansal, İnsan Kaynakları ve Lojistik modülleri konularında temel düzeyde bilgi sahibi, Tercihen Microsoft raporlama geliştirme platformları konularında deneyim sahibi olmak gerekiyor

Analitik ve kavramsal düşünme yeteneği güçlü, Yeni teknolojileri takip eden, gelişime açık ve öğrenmeye istekli, Takım çalışmasına uyumlu, enerjisi ve kişisel motivasyonu yüksek, sorumluluk sahibi, proaktif ve disiplinli, Problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip, Dikkatli, detaycı, yapıcı, süreç - veri ve sonuç odaklı, Temsil yeteneğine sahip, ikna/ifade ve iletişim yeteneği gelişmiş, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerekiyor.

Aselsan ilan metni için TIKLAYINIZ.

Aselsan İş Başvurusu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler