Aselsan Net personel alımı yapıyor Ağustos 2016

Türk Silahlı Kuvvetlerini güçlendirme Vakfı olarak kurulan Aselsan Net 2004 yılında kurulmuştur. Aselsan Net personel alımlarına devam ediyor. Detaylar haberimizde.

23441
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türk Silahlı Kuvvetlerini %100 güçlendirmek vakfının sermayesi tarafından 2004 yılından  kurulan Aselsan Net personel alımı yapıyor. Şirket Sivil Kurum ve kuruluşların elektronik  ve haberleşme cihazları gereksinimlerini karşılıyor. Şirket verdiği ilan da 6 pozisyonda başvuru kabul ediyor.

ASELSANNET, Ankara Satış ve Servis Müdürlüğü, İstanbul ve İzmir Bölge Müdürlükleri ve yurt çapına yayılmış bayi/yetkili servisleri bulunmaktadır. Aselsan Net telsiz haberleşme sistemleri ve cihazları, Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (MOBESE), Alarm ve Güvenlik Sistemleri, RFID Sistemlerinin yanı sıra Aselsan-Cobra El Telsizleri, halkbandı araç telsizleri, navigasyon cihazı, digital fotoğraf çerçevesi gibi tüketici elektroniğine yönelik cihazların satış, survey, montaj ve servis hizmeti faaliyetlerini yürütmektedir.

Başvuru yapılabilecek pozisyonlar: Elektrik Elektronik Mühendisi, Elektronik Teknikeri, İnşaat Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknikeri, İnşaat Teknisyeni kadrolarına alım yapıyor. İnşaat teknisyeni kadrosuna Üniversitelerin meslek yüksel okulu İnşaat bölümlerinden mezun alımı yapıyor. Auto Cad ve en az 1 yıl iş deneyimi isteyen pozisyona çok sayıda başvuruların olması bekleniyor. Başvuru ekranına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!