Aslışah Alkoçlar: Ablam Beni Evine Kabul Etmiyor!

Sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar gazetecilere şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

62372
Abone Ol
Daha Fazla

Aslışah Alkoçlar Gazetecilere Konuştu

Hülye Koçyiğit’in torunu sosyetik güzel Aslışah Alkoçlar gazeteciler tarafından görüntülendi. Soruları cevaplayan Aslışah Alkoçlar ilginç açıklamalar yaptı. Bilindiği gibi Aslışah Alkoçlar, Hülya Koçyiğit’in kızı Gülşah Alkoçlar’ın iki kızından biri… Aslışah Alkoçlar, ablası Neslişah’ın kendisini evine kabul etmediğini söyledi.

“Ablamı Çok Özledim”

Aslışah Alkoçlar bir yandan gazetecilerin sorularını cevapladı. Diğer yandan ablası Neslişah Alkoçlar’ın kendisini evine kabul etmediğini söyledi. Ablasını çok özlediğini söyleyen Alkoçlar görüşemediklerini, koronavirüs salgınından çok korktuklarını, yaklaşık 2 aydan beridir eşiyle beraber evden dışarı hiç çıkmadıklarını, kendisini de eve kabul etmediklerini söyledi.

“Hala Çok Riskli Buluyorum”

Neslişah Alkoçlar, oyuncu Engin Altan Düzyatan ile evli… Türk sinemasının usta isimlerinden Hülya Koçyiğit ile Selim Soydan’ın torunu olan iki kız kardeşten Aslışah Alkoçlar Sarıyer Küçü Armutlu’da gazetecilerle karşılaştı. Sağlıklı yaşam merkezi olan Alkoçlar iş yerini kontrol etmeye geldiğini söyledi. Kendisinin de salgından dolayı tedirgin olduğunu, henüz işletmesini açmak için erken olduğunu düşündüğünü belirtti. Aslışah, temmuz ayında iş yerini açacağını, açılıştan önce bir denetim istediğini, salgının durumunu hala çok riskli bulduğunu söyledi.

“Sık Sık Test Yaptırıyorum”

Ablası Neslişah Alkoçlar’ın eşi Engin Altan Düzyatan ile birlikte 2 ay gibi bir zamandır evlerinde olduklarını ve hiç dışarı çıkmadıklarını, hatta kendisini de kabul etmediklerini söyledi. 27 yaşındaki Aslışah Alkoçlar ormanda motosikletle gezdiğini, sık sık da koronavirüs testi yaptırdığını, ancak buna rağmen ablasının eve gelmesini istemediğini belirtti. Bir süredir Kaan Demirağ ile aşk yaşayan Alkoçlar ilişkisi hakkında da konuştu. Bir süredir zaten birbirlerini tanıdıklarını, şimdilik her şeyin iyi gittiğini söyledi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!