ATA AÖF 2015-2016 Tek ders Sınavı Giriş Belgeleri

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi mezun durumuna gelmiş ve tek dersten kalmış öğrencilerine düzenlediği sınavın giriş belgeleri yayınlandı.

23586
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atatürk Üniversitesi geçtiğimiz yılda mezun durumuna gelmiş ve mezun olmak için kalan tek ders için sınav düzenleme kararı almıştı. Üniversitenin yetkili kurulları tarafından alınan kararın ardından mezun duruma gelmiş öğrencilerin tek ders sınavına girme şansı doğdu. Atatürk Üniversitesi Açık öğretim Fakültesinde bulunan 4 lisans, 14 önlisans programına kayıtlı bulunan öğrencilerin tek ders sınavına 27 Ağustos 2016 tarihinde girebileceklerdir.

Bütünleme sınavlarının açıklanmasından sonra tek derse kalan öğrenciler 27 Ağustosta tek ders sınavına girebilecekler. Sınavı geçen öğrenciler mezun durumda oldukları için mezun olabilecekler. Sınav giril belgelerine ulaşmak isteyen öğrenciler Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi resmi sitesinden ulaşabilirler. Sınav yapıldığı tarihten itibaren 15 gün içinde açıklanması bekleniyor. Mymemur ekibi olarak sınava girecek öğrencilere başarılar dileriz. Sınav giriş belgelerine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!