ATA-AÖF Bahar Yarıyılı Final Sınavı Sonuçları Açıklandı! 22 Mayıs 2019

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF tarafından 2018-2019 öğretim yılı 2. dönem bahar yarıyılı FİNAL sınav sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

54065
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF tarafından 11-12 Mayıs 2019 tarihli FİNAL sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarının geçtiğimiz günlerde yayımlanmasının ardından Bahar yarıyılı final sınavı sonuçları da açıklandı. Aşağıdaki “www” bağlantısından ATA-AÖF bahar yarıyılı final sınav sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

ATA-AÖF’den yapılan açıklamada Final Sınavı sonuçlarına OBS internet adresinden ulaşılabileceği belirtildi. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerin Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS)  yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 24 Mayıs 2019 Cuma günü saat 17:00’a kadar bize iletebilirler.

24 Mayıs 2019’dan itibaren yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacaktır.

ATA-AÖF BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ KILAVUZU

1- LMS sistemine giriş yapılır. LMS sistemine OBS üzerinden veya lms3.ataaof.edu.tr internet adresinden ulaşılabilir.

2- “sonuç itiraz” sayfasına giriş: LMS sistemine giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan “sonuç itiraz” tıklanır.

3- “sonuç itiraz formuna” erişim: İtirazda bulunmak istediğiniz sınava ait gerekli alanları doldurduktan sonra “İTİRAZI KAYDET” ile itirazınızı gönderebilirsiniz.

4- İtirazlar için “Geri Bildirimler”: Gönderdiğiniz itiraz formu değerlendirilip yapılacak inceleme sonucunda tarafınıza geri dönüşler ders bazlı olarak ilgili internet sitesindeki alanda anlık olarak görüntülenecektir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!