1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. ATA-AÖF Bütünleme Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı! 29-30 Haziran 2019 Tarihli
ATA-AÖF Bütünleme Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı! 29-30 Haziran 2019 Tarihli

ATA-AÖF Bütünleme Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı! 29-30 Haziran 2019 Tarihli

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF tarafından 29-30 Haziran 2019 tarihli BÜTÜNLEME sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı. ATA-AÖF soru ve cevapları My Memur haberden inceleyebilirsiniz.

A+A-

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi “ATA-AÖF” tarafından 1 Temmuz 2019 tarihli açıklamada 2018-2019 öğretim yılı Bahar Yarıyılı BÜTÜNLEME Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandığı belirtildi. My Memur olarak LMS sistemine, sınav itirazı sistemine ve Bütünleme sınavı soru ve cevap erişim kılavuzuna dair bağlantıları aşağıdaki "pdf" ve "www" bağlantılarından kolay erişim için hazırladık. Aşağıdaki bağlantılardan soru itirazı ATA-AÖF öğrenci sistemi vb. tüm detaylara ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi “ATA-AÖF tarafından” 29 Haziran 2019 ile 30 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen 2018-2019 öğretim yılı 2. Dönem BÜTÜNLEME SINAVI soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarının yayımlandığı duyuruldu. ATA-AÖF vize sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları için ATA-AÖF’nin aşağıdaki bağlantılarını ve kılavuzlarını dikkatlice incelemenizde fayda vardır.

29-30 Haziran 2019 tarihlerinde ATA-AÖF tarafından yapılan duyuruda Bütünleme Sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayınlandığı ve sadece kesin olarak hatalı görülen sorulara itirazda bulunulması gerektiği belirtildi.

ATA-AÖF BÜTÜNLEME SINAVI SORULARINA İTİRAZ

Sınav sorularına itirazda bulunmak isteyen ATA-AÖF öğrencilerinin Öğrenim Yönetim Sistemi (LMS) sol menüde yer alan “Soru İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 3 Temmuz 2019 saat 17:00'a kadar ATA-AÖF'ye iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacağı da ATA-AÖF tarafından özellikle açıklandı.

29 Haziran 2019 ile 30 Haziran 2019 tarihli 2018-2019 öğretim yılı Bütünleme Sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları için gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacağı belirtilmektedir.

ATA-AÖF Bütünleme sınavı Sınav Soru ve Cevaplarına Erişim Kılavuzu ile Sınav Sorularına İtiraz İşlem Kılavuzuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

ATA-AÖF’DEN ÖNEMLİ NOT:

Vize sınavına giren ancak OBS üzerinden LMS'ye giriş yapamayan öğrencilerin “https://lms3.ataaof.edu.tr” internet adresini kullanmaları gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifre OBS kullanıcı bilgileri ile aynıdır.

ATA AÖF Bütünleme Sınavı soru ve cevaplarına erişim kılavuzu:

pdf.jpg

Sınav sorularına itiraz işlem kılavuzu:

pdf.jpg

Duyuru ve LMS’ye ulaşmak için:

www.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler