1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. ATA-AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı! 11-12 Mayıs Tarihli
ATA-AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı! 11-12 Mayıs Tarihli

ATA-AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı! 11-12 Mayıs Tarihli

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF tarafından 11-12 Mayıs 2019 tarihli FİNAL sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı. ATA-AÖF soru ve cevapları My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF 2018-2019 öğretim yılı Bahar Yarıyılı Final Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları Yayımlandı. My Memur olarak LMS sistemine, sınav itirazı sistemine ve FİNAL soru ve cevap erişim kılavuzunna dair bağlantıları aşağıdaki "PDF" ve "WWW" bağlantılarından hazırladık. Aşağıdaki bağlantılardan soru itirazı ATA-AÖF öğrenci sistemi vb. tüm detaylara ilgili bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi “ATA-AÖF tarafından” 11 Mayıs 2019 ile 12 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen 2018-2019 öğretim yılı 2. Dönem FİNAL SINAVI soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarının yayımlandığı duyuruldu. ATA-AÖF vize sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde ATA-AÖF tarafından yapılan duyuruda Final Sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayınlandığı ve sadece kesin olarak hatalı görülen sorulara itirazda bulunulması gerektiği belirtildi.

Sınav sorularına itirazda bulunmak isteyen ATA-AÖF öğrencilerinin Öğrenim Yönetim Sistemi (LMS) sol menüde yer alan “Soru İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 15 Mayıs 2019 saat 17:00'a kadar ATA-AÖF'ye iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacağı da ATA-AÖF tarafından özellikle belirtildi.

11 Mayıs ile 12 Mayıs tarihli 2018-2019 öğretim yılı FİNAL Sınavı soru kitapçıkları ve cevap anahtarları için gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacağı belirtilmektedir.

ATA-AÖF Final sınavı Sınav Soru ve Cevaplarına Erişim Kılavuzu ile Sınav Sorularına İtiraz İşlem Kılavuzuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

ATA-AÖF’den önemli not: Vize sınavına giren ancak OBS üzerinden LMS'ye giriş yapamayan öğrencilerin “https://lms3.ataaof.edu.tr” internet adresini kullanmaları gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifre OBS kullanıcı bilgileri ile aynıdır.

Sınav soru ve cevaplarına erişim kılavuzu:

pdf.jpg

Sınav sorularına itiraz işlem kılavuzu:

pdf.jpg

Duyuru ve LMS’ye ulaşmak için:

www.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
3 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler