ATA AÖF İki Yeni Önlisans Programı Açtı

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) tarafından iki yeni önlisans bölümü açıldı. ATA AÖF 22 önlisans programına Turizm ve Seyahat Hizmetleri Önlisans Programı ile Yerel Yönetimler Önlisans Programını ekledi.

33000
Daha Fazla Göster

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (ATA AÖF) tarafından iki yeni önlisans bölümü açıldı. ATA AÖF 22 önlisans programına Turizm ve Seyahat Hizmetleri Önlisans Programı ile Yerel Yönetimler Önlisans Programını ekledi. Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesinden yapılan açıklamada ATA AÖF program portföyünün genişletilmeye devam edileceği belirtildi.

ATA AÖF Önlisans Programları; Acil Durum ve Afet Yönetimi, Adalet, Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgi Yönetimi, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Çocuk Gelişimi, Dış Ticaret, Emlak ve Emlak Yönetimi. Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İlahiyat, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme Yönetimi, Lojistik, Reklamcılık, Özel Güvenlik ve Koruma, Sağlık Kurumları İşletmeciliği, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği, Sosyal Hizmetler. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Turizm ve Otel İşletmeciliği, Turizm ve Seyahat Hizmetleri, Yerel Yönetim, Lisans Programlarımız, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme, Sosyal Hizmet, Sosyoloji.

ATA AÖF Lisan Programları; Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İşletme, Sosyal Hizmet, Sosyoloji.

ATA AÖF Lisans Tamamlama Programları; Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Sağlık Yönetimi, Sosyal Hizmet.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ATA AÖF İki Yeni Önlisans Programı Açtı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!