1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. ATA-AÖF Mezuniyet Üç Ders Sınav Sonuçları Açıklandı
ATA-AÖF Mezuniyet Üç Ders Sınav Sonuçları Açıklandı

ATA-AÖF Mezuniyet Üç Ders Sınav Sonuçları Açıklandı

Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF tarafından 2 Eylül 2019 tarihi itibarıyla mezuniyet üç ders sınav sonuçları açıklandı. ATA-AÖF 3 ders sınav sonuçlarına My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

Atatürk Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi ATA-AÖF tarafından 2 Eylül 2019 Pazartesi günü itibarıyla mezuniyet 3 ders sınav sonuçlarının açıklandığı duyurusu yapıldı. ATA-AÖF mezuniyet üç ders sınav sonuçlarına nasıl ulaşacağını ve nasıl sonuçlara itiraz edileceğini araştıran adaylar için My Memur olarak tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Mezuniyet Üç Ders Sınav sonuçlarına Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin “obs.atauni.edu.tr” internet adresinden ulaşabileceği açıklaması da yapıldı.

Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sistemi’nde (LMS) yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını 06 Ağustos 2019 Salı günü saat 17:00'a kadar bize iletebilirler. Bu tarihten sonra yapılan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler sistem üzerinden anlık olarak yapılacağı belirtildi.

ATA-AÖF MEZUNİYET ÜÇ DERS SINAV SONUÇLARINA İTİRAZI NASIL YAPILACAK?

1- LMS sistemine giriş yapılır. LMS sistemine OBS üzerinden veya lms3.ataaof.edu.tr internet adresinden ulaşılabilir.

2- "sonuç itiraz" sayfasına giriş: LMS sistemine giriş yaptıktan sonra sol menüde yer alan "sonuç itiraz" tıklanır.

3- "sonuç itiraz formuna" erişim: İtirazda bulunmak istediğiniz sınava ait gerekli alanları doldurduktan sonra "İTİRAZI KAYDET" ile itirazınızı gönderebilirsiniz.

4- İtirazlar için "Geri Bildirimler": Gönderdiğiniz itiraz formu değerlendirilip yapılacak inceleme sonucunda tarafınıza geri dönüşler ders bazlı olarak ilgili internet sitesindeki alanda anlık olarak görüntülenecektir.

ATA-AÖF Mezuniyet Üç Ders Sınav Sonuç İtiraz Kılavuzu için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler