ATA AÖF YGS ve LYS Puanı İle Önlisans ve Lisans Bölümleri

Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından YGS ve LYS Puanı ile Fakülte Programlarını Tercih Süreci hakkında duyuru yayımlandı. ATA AÖF Fakülte programlarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adayları önlisans ve lisans programları açıklandı.

32700

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından YGS ve LYS Puanı ile Fakülte Programlarını Tercih Süreci hakkında duyuru yayımlandı. ATA AÖF Fakülte programlarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenci adayları önlisans ve lisans programlarını aşağıdaki tabloda görebilirler.

2017 YGS’de ilgili puan türünden 150 ve üzeri puan alan adaylar ATA AÖF önlisans programlarını, 2017 YGS/LYS’de ilgili puan türünden 180 ve üzeri puan alan adaylar ise ATA AÖF lisans programlarını tercih edebilecekler.

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi önlisans ve lisans bölümlerini tercih etmek isteyen adaylar 2017 ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunda belirtilen kurallara göre kayıt işlemlerini ÖSYM’nin belirlediği kayıt tarihleri arasında e-Devlet kapısı üzerinden yapabilecekler.

Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi ATA AÖF Önlisans ve Lisans Programları;

Exit mobile version