1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Atama Bekleyen Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunlarının Sesini Kim Duyacak ?
Atama Bekleyen Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunlarının Sesini Kim Duyacak ?

Atama Bekleyen Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunlarının Sesini Kim Duyacak ?

Sağlık Bakanlığı,atama bekleyen önlisans Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunlarının sesini ne zaman duyacak?

A+A-

Sağlık Bakanlığından atama bekleyen yaklaşık 50 bin önlisans Sağlık Kurumları İşletmeciliği Mezunları sosyal medya üzerinden seslerini duyurmaya çalışıyorlar. #sağlıkkurumlarıişletmeciliğiönlisanskadrobekliyor

Sağlık Bakanlığından atama bekleyen önlisans Sağlık Kurumları İşletmeciliği Teknikerleri başta Cumhurbaşkanı,Başbakan,Sağlık Bakanı ve Maliye Bakanı olmak üzere milyonlarca kişi ve kuruma attıkları tweet ve yüz binlerce Retweet ile seslerini iletti.

3049 nitelik koduyla yıllardır 1 tane bile alım yapılmayan Sağlık Kurumları İşletmeciliği Teknikerliği ünvanında son KPSS 2014/2 yerleştirmelerinde de 0 (sıfır) alım yapıldı.

Sağlık Bakanlığınca üyev evlat muamelesi yapılan 3049 kodlu yaklaşık 50 bin Sağlık Kurumları İşletmeciliği Teknikeri hakları olan kadroyu istiyor.

MyMemur:Com olarak Sağlık Bakanı Mehmet MÜEZZİNOĞLU'nun, Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunlarının kanayan yarası olan atama konusunda ki bu çığlıkları duyarak en kısa zamanda Bakanlıkta İlgili Kadroları açmasını talep ediyoruz.Ayrıca MyMemur:Com olarak #sağlıkkurumlarıişletmeciliğiönlisanskadrobekliyor sonuna kadar destekliyoruz.

TÜRKİYE GENELİ YAKLAŞIK 50 BİN MEZUNLU SAĞLIK YÖNETİCİLERİ ATAMA BEKLİYOR....!!!

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
8 Yorum
Önceki ve Sonraki Haberler