Atatürk, Özel Konserle Anılacak

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 79. yıl dönümünde çeşitli etkinliklerle anacak.

35599
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 79. yıl dönümünde çeşitli etkinliklerle anacak. 8 Kasım Çarşamba günü saat 20.00’da Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi Anadolu Salonunda belediyenin tüm koroları özel konserle seyirci karşısına çıkarak Atatürk’ün sevdiği şarkıları seslendirecek.

Bayraklı Belediyesi, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 79. yıl dönümünde özel bir konserle anacak. Belediyenin tüm koroları Atatürk’ü anma özel konserinde Atatürk’nün sevdiği şarkıları seslendirecek. “Sesimiz onun sesi” sloganıyla düzenlenecek konserde Türk Halk Müziği korosunu şef Dr. Zeynel Demir, Türk Sanat Müziği korosunu şef Dr. Halil Altınköprü, çok sesli koroyu şef Seher Erkan ve Çocuk-Gençlik korosunu Hançer Şahika Türkkan yönetecek. Dans koreografisini Abdurrahim Karademir’in yapacağı etkinlikte piyanoda ise Dr. Çağrıhan Erkan yer alacak. Tepekule Kongre ve Kültür Merkezi Anadolu Salonunda 8 Kasım’da gerçekleştirilecek konser saat 20.00’de başlayacak.

Lokma dökülecek

Bayraklı Belediyesi her 10 Kasım’da olduğu gibi bu yıl da Sevgi Yolu, Gümüşpala heykel, Çay Mahallesi Sancak Cami, Manavkuyu ve Çınar Kafe’nin önünde Atatürk ve tüm şehitlerimiz için lokma döktürecek.

Atatürk, Özel Konserle Anılacak

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!