1. YAZARLAR

  2. Yıldız Yılmaz

  3. Ateşle Oynamayın !
Yıldız Yılmaz

Yıldız Yılmaz

Ateşle Oynamayın !

A+A-

Mars & Uranüs el ele son sürat ...

Ay düğümlerîne T kare açı yapan Mars & Uranüs ilişkisi, iyice ortalığı yakıp kül edeceğe benziyor! (Hem toplumsal,hem bireysel bazda)

Tıp kı yayından çıkan ok mîsalî gibidir burada açığa çıkan enerji, herkes de bir aşırı sabırsızlık, huzursuzluk, heyecan, dizginlenemeyen kontrolsüz asî coşkun enerjiler hakim yeryüzünde..
Farklı cinsel deneyimlere / tercihlere yönelim, ütopîk istekler, teşhircilik, sürat tutkusu gibi rutîn olanın dışında ne varsa ilgimizi daha çok çeker böylesi zamanlarda... 
Şiddetli baş ağrıları, mîgren atakları, yüksek tansiyon problemleri baş gösterir. 
Trafikte ve hava yolunda yaşanabilecek kazaları, silahlı ve kesici aletlerle ilgili yaralanmaları, patlamaları, yangınları, toprak hareketleri vb. dînamîklerî, elektronik cihazlarda ki sorunları gündeme getirir.

Fazlasıyla elektrik yüklü olduğumuz zamanlardan geçîyoruz. Topraklanalim !..
Beklenmedik anî reaksiyonlar gösterebileceğimiz gibi, akla gelmeyen ani şeyler ile de karşı karşıya gelebiliriz. 
Söz konusu gökyüzünün en delî çılgın planetî Uranüs bu ne yapacağı hîç bellî olmaz ...

Enerjinin en çok PİK yaptığı, dîkkat edilmesi gereken tarihler 10/11/12/13 Şubat' dir... 

(Bir önce ki yazımın devamı niteliğindedir.)

Bu yazı toplam 2109 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum