1. HABERLER

  2. EĞİTİM HABERLERİ

  3. AÜ, 2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Yeni Kayıt Başvuruları Başladı
AÜ, 2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Yeni Kayıt Başvuruları Başladı

AÜ, 2018 Bahar Dönemi e-Sertifika Programları Yeni Kayıt Başvuruları Başladı

Anadolu Üniversitesi uzaktan öğretim sistemi bünyesinde, Muhasebe, Pazarlama, Girişimcilik, Finans, Sekreterlik, Eğitim ve Yönetim alanlarında açılan e-Sertifika Programları için 2018 yılı Bahar dönemi başvurular başladı. Alanlarda yer alan programların t

A+A-

Anadolu Üniversitesi uzaktan öğretim sistemi bünyesinde 53 e-Sertifika Programı bulunmaktadır. 2018 Bahar Dönemi için bu sertifika programlarına başvuru yapılabilecek. Bu kapsamda başvuru detaylarını sizler için paylaşıyoruz.

En az lise ve dengi okullara ait bir diplomaya sahip olan herkesin başvurabileceği e-Sertifika programlarında eğitim ve öğretim internete dayalı olarak uzaktan öğretim yöntemiyle gerçekleştirilecektir. Böylece çalışmakta olan ya da kendi işini kurmayı düşünen girişimcilerin iş yönetimi alanında rekabet güçlerini arttıracak bilgi ve becerileri uzaktan eğitim yöntemiyle edinmeleri mümkün olacaktır.

Anadolu üniversitesi e-Sertifika Programları Açıköğretim sistemindeki derslerden yararlanmak isteyen fakat üniversite sınavını kazanamayanlar için iş kurma ve yönetme konularında eğitim görme fırsatı sunmaktadır.

e-Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt yapılır?

e-Sertifika Programlarına Türkiye'de ikamet eden Türk vatandaşları ya da yabancı uyruklu bireyler başvurabilirler. İnternet başvurusunun yapılması, Sertifika ücretinin ödenmesi adımları izlenerek başvuru yapılabilecektir. Aşağıdaki bağlantıdan bunlarla ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. 2018 yılı Bahar dönemi için 53 e-sertifika programı bulunmaktadır.

e-Sertifika Programlarına Nasıl Kayıt yapılır?

e-Sertifika Programlarına Türkiye'de ikamet eden Türk vatandaşları ya da yabancı uyruklu bireyler başvurabilirler. İnternet başvurusunun yapılması, Sertifika ücretinin ödenmesi adımları izlenerek başvuru yapılabilecektir. Aşağıdaki bağlantıdan bunlarla ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. 2018 yılı Bahar dönemi için 53 sertifika programı bulunmaktadır.

e-Sertifika Programları:

Perakendeciliğe Giriş, Perakendecilik, Genel Muhasebe, Yönetim ve Organizasyon, Pazarlama Yönetimi, İlköğretimde Teknoloji Uygulamaları, İlköğretimde Kaynaştırma ve Drama, Tıp Sekreterliği, Dış Ticaret Uzmanlığı, Muhasebe ve Yönetim, İş Yaşamı ve Hukuku, İngilizce Sertifika Programı (A1 Düzeyi)İngilizce Sertifika Programı (A2 Düzeyi)İngilizce Sertifika Programı (B1 Düzeyi)Teaching Knowledge Test Kurumsal İletişim e-Sertifika Programı

Turkcell Perakendeciliğe Giriş, Turkcell Perakendecilikte Müşteri, Turkcell Perakende Mağaza Yönetimi, Turkcell Mağazada Pazarlama Yönetimi, Hakem Eğitimi, Sağlık İletişimi, Coğrafi Bilgi Sistemleri,  (ARCGIS)Coğrafi Bilgi Sistemleri,  (MAPINFO)Coğrafi Bilgi Sistemleri,  (QGIS)Temel Düzey Türk İşaret Dili, Sigorta Acente İşletmeciliği,  İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri, Türk Müziği, İşletmelerde Bilgi Yönetimi, Bilgi Sistemi Tasarımı e-Sertifika Programı

Temel Mutfak Kültürü, Dış Politika ve Diplomasi, Temel Sendikal Haklar, Yaşlı Psikolojisi ve Stres Yönetimi, Yönetici Asistanlığı, Türk Halk Edebiyatı, Cumhuriyet Dönemi Edebiyatı, İletişim Becerileri, Kurumsal Reklamcılık Ve İletişim Yönetimi, Özel Olay Yönetimi ve Sponsorluk, Temel Radyo ve Televizyon Haberciliği, Siyasal İletişim, Görsel İletişim Bilgisi e-Sertifika Programı

Temel Basın Fotoğrafçılığı, Eğitimci ve Uzmanlar için Okulöncesi Dönemde Gelişimsel Destek, Eğitimci ve Uzmanlar için Okul Dönemi Gelişimsel Destek, Eğitimci ve Uzmanlar için Ergenlik Dönemi Gelişimsel Destek, Ebeveynler ve Bakım Personeli için Okulöncesi Dönemde Gelişimsel Destek, Ebeveynler ve Bakım Personeli için Okul Dönemi Gelişimsel Destek, Ebeveynler ve Bakım Personeli için Ergenlik Dönemi Gelişimsel Destek, Coğrafi Bilgi Sistemleri (NETCAD),  (Yeni)Kooperatifçilik,  (Yeni) olmak üzere toplam 53 sertifika programı bulunmaktadır. e-Sertifika ile ilgili tüm detaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.