1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. AÜ, Part Time Ücretli Öğrenci Çalıştıracak
AÜ, Part Time Ücretli Öğrenci Çalıştıracak

AÜ, Part Time Ücretli Öğrenci Çalıştıracak

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğünden kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılmasına dair iki ilan yayımlandı. Turizm Fakültesi Dekanlığı ve İletişim Bilimleri Fakültesi için kısmi zamanlı öğrenci alımı yapılacağı belirtildi.

A+A-

Anadolu Üniversitesi tarafından Yükseköğretim Kurumlarında kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılabilmesine ilişkin usul ve esaslar çerçevesinde Üniversite Turizm Fakültesi Dekanlığı (Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölüm Başkanlığı) ve (Turizm İşletmeciliği Bölüm Başkanlığına) aşağıda belirtilen işlerde haftalık 10 saati geçmemek ve bir saat çalışma karşılığı brüt 10,00 TL saat ücreti ödenmek üzere toplam beş adet kısmi zamanlı öğrenci çalıştırılacaktır. Ayrıca İletişim Bilimleri Fakültesi için de 10 öğrenci çalıştırılacaktır.

Anadolu Üniversitesinde kayıtlı öğrenci olmak (Tezsiz Yüksek Lisans öğrencisi ve özel öğrenci hariç), Disiplin cezası almamış olmak, Ölüm aylığı ve nafaka dışında, asgari ücret düzeyinde bir gelire sahip olmamak, Kısmi zamanlı çalıştırılan öğrenci ile yükseköğretim kurumu arasında yapılan sözleşmeye aykırılık nedeni ile sözleşmesi feshedilmemiş olmak gerekiyor.

Kayıt donduran öğrenci ve yabancı uyruklu öğrenci olmamak, Normal eğitim-öğretim süresi içerisinde öğrenim görüyor olmak, Çalıştırılacak iş için yeterli bilgi, beceri ve yeteneğe sahip olmak gerekmektedir. Kısmi zamanlı öğrenci alımı ilan 1 için TIKLAYINIZ. Kısmi zamanlı öğrenci alımı ilan 2 için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler