1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. AUZEF Güz Dönemi Ara Sınavı Giriş Belgeleri ve Yerleri Yayınlandı
AUZEF Güz Dönemi Ara Sınavı Giriş Belgeleri ve Yerleri Yayınlandı

AUZEF Güz Dönemi Ara Sınavı Giriş Belgeleri ve Yerleri Yayınlandı

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) 2019 – 2020 güz dönemi vize sınavlarına girecek olan öğrencilerin sınav giriş belgeleri yayınlandı. AUZEF ara (vize)sınavları ne zaman yapılacak?

A+A-

İstanbul Üniversitesi Açık ve uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), Türkiye genelinde yaptığı AUZEF güz dönemi ara ve bitirme sınavlarını kendinin belirlediği merkezlerde gerçekleştiriyor. AUZEF güz dönemi vize sınavı tercih işlemleri öğrenciler tarafından yapılmaya başladı. AUZEF öğrencileri sınav yeri tercih işlemlerini AUZEF’in internet adresinden belirlenen tarih aralığında yapacaklar.

AUZEF İstanbul Üniversitesi Açık ve uzaktan Eğitim Fakültesi güz dönemi ara sınav giriş belgeleri yayımlandı. Sınav yerleri sorgulama ekranının öğrencilerin erişimine açılması ile sınavın yapılacağı tarih merak edilmeye başlandı. AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı, üniversitenin kendi internet sitesinde yer alıyor. AUZEF vize sınavı giriş yerlerini öğrenen öğrenciler şu an için AUZEF final sınavı tarihlerini merakla bekliyor.

AUZEF vize sınav tercih işlemleri ne zaman sona erecek? 2019-2020 Güz Dönemi sınavları 81 ilde bulunan (89 merkez) sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir. Sınav yeri tercih işlemleri 18 Ekim 2019 saat 15.00’te başlayıp 26 Ekim 2019 saat 12.00’a kadar devam edecektir.

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılından önce kayıtlı olan öğrenciler sınav yeri tercihi yapmazsa bir önceki eğitim öğretim yılındaki son tercihi geçerli olacaktır. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında kayıt olan öğrenciler sınav yeri tercihi yapmazsa ise MERNİS bilgileri dikkate alınarak sınav merkezleri belirlenecektir.

18-26 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan sınav merkezi tercihleri 2019-2020 Güz dönemi sınavlarında geçerli olacaktır. Sınav merkezi tercihleri sırasında engelli ve hükümlü öğrenciler durumlarıyla ilgili bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde sisteme girmelidir. İletişim bilgileriniz eğitim-öğretim faaliyetleri başta olmak üzere tüm bilgilendirmelerde kullanılacaktır. Eksik veya hatalı iletişim bilgisi verilmesi nedeniyle yaşanabilecek problemlerden AUZEF sorumlu değildir.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler