1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. AUZEF Güz Dönemi Vize Sınavı Ne Zaman Yapılacak? İşte AUZEF Vize Final Sınav Tarihleri
AUZEF Güz Dönemi Vize Sınavı Ne Zaman Yapılacak? İşte AUZEF  Vize Final Sınav Tarihleri

AUZEF Güz Dönemi Vize Sınavı Ne Zaman Yapılacak? İşte AUZEF Vize Final Sınav Tarihleri

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav tarihleri ne zaman? AUZEF sınav sonuçlarına itiraz nasıl yapılır? AUZEF vize sınavı ne zaman yapılacak? AUZEF sınavları ile ilgili tüm detaylar...

A+A-

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), 2019 – 2020 eğitim yılı 7 Ekim 2019 tarihi itibariye başladı. AUZEF öğrencileri vize ve final sınavlarına katılacak. Başarısız oldukları dersi telafi edebilmek için telafi sınavlarına girebilecek.

AUZEF SINAV TARİHLERİ -  SINAV TAKVİMİ

AUZEF sınav takviminde 2019 – 2020 eğitim döneminde yapılacak vize, bitirme, telafi ve tek ders sınavı tarihleri yer alıyor.

Vize, Bitirme, Telafi ve Tek Ders Sınavı Tarihleri

Güz Dönemi

Bahar Dönemi

Ara Dönem (Vize) Sınavları

23 - 24 Kasım 2019

09 -10 Mayıs 2020

Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları)

11 - 12 Ocak 2020

04 - 05 Temmuz 2020

Yarıyıl Sonu (Telafi Sınavları)

15 - 16 Şubat 2020

08 - 09 Ağustos 2020

Mezuniyete Üç Ders Sınavı

05 Eylül 2020

 

AUZEF GÜZ DÖNEMİ VİZE SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), öğrencileri için güz dönemi yarıyıl sınavı 23-24 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleşecek.

AUZEF 3 DERS SINAVINA KİMLER GİREBİLİR?

Mezun durumda olup en fazla 3 dersten başarısız olan AUZEF öğrencileri 3 ders sınavına girme şansı bulacak. 3 ders sınavı final sınavının yerine geçecek.

AUZEF SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçlarına itiraz, sınavın bitiş tarihinden itibaren üç gün içinde yapılır. Bu süre Fakülte Yönetim Kurulu kararı ile yeniden belirlenebilir.

İtirazlar, kimlik bilgileri açık olmak koşulu ile yazılı dilekçe veya dijital ortamda yapılır. Belirlenen süre dışında yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

İtirazlar, Dekanlıkça incelenip sonuçlandırılır ve sonuçlar ilgili öğrenciye yazı ile veya elektronik ortamda bildirilir.

Sınav sonuçlarına itiraz maddi hata yönünden incelenir. Cevap kâğıdı öğrenciye verilmez.

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), ile ilgili tüm gelişmelerden anında haberdar olmak için sosyal medya hesaplarından bizi takip edebilir, cep telefonlarınız My Memur Uygulamasını indirebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler