1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. AUZEF Üç Ders Sınavı Giriş Belgeleri Yayımlandı
AUZEF Üç Ders Sınavı Giriş Belgeleri Yayımlandı

AUZEF Üç Ders Sınavı Giriş Belgeleri Yayımlandı

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından 3 ders sınavı için giriş belgelerinin açıklandığı duyuruldu. 3 ders sınavı giriş belgeleri için tıklayınız.

A+A-

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yapılan duyuruya göre 2018-2019 mezuniyete üç ders sınav giriş belgeleri yayınlandığı belirtildi.  AUZEF, 2018-2019 Mezuniyete Üç Ders Sınavı Sınav Giriş Belgeleri AKSİS kullanıcı adı ve şifresi ile aşağıdaki internet adresinden alınabilir.

3 Ders sınavı ile ilgili önemli detaylar! Öğrencilerin en son aldıkları (mezuniyete üç ders sınavından) not geçerli olur. Stajını veya uygulama dersini tamamlamayan/başarılı olamayan öğrenciler mezuniyete üç ders sınavına giremez.

Mezuniyete üç ders sınavına giren öğrencilerin başarı notu, mutlak değerlendirme sistemine göre hesaplanır. Sınavdan 50 puan ve üzeri alan öğrenci ilgili dersten başarılı olmuş sayılır. Vize, final ve bütünleme sınav notları mezuniyete üç ders sınavı değerlendirmesine katılmaz.

Her ne sebeple olursa olsun mezuniyete üç ders sınavına katılmayan veya katılamayan öğrenci için mazeret sınavı yapılmaz.

Mezuniyete üç ders sınavı; 2 Eylül 2018 Pazar günü saat 14.00’da, İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, Ankara, Antalya, Adana, İzmir, Bursa, Kocaeli, Sakarya, Samsun, Konya, Diyarbakır sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir.

Halen cezaevinde veya tutukevinde olup mezuniyete üç ders sınavına girme hakkı olan öğrencinin sınavı, bulunduğu ildeki cezaevinde veya tutukevinde yapılır. Sınav giriş belgeleri için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler