AVEA’dan Sağlık Bakanlığı Personeline Özel Kamu Prestij Tarifesi

Sağlık Bakanlığı ve AVEA İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi arasında Özel Kamu Prestij Tarifesi ile ilgili olarak Protokol imzalanmış olup 03.06.2014 tarihi itibariyle uygulamaya başlayacaktır.

315-1
Daha Fazla Göster

AVEA’an Ayda 39 TL’ye her yöne 1200 DK, her yöne 2000 SMS, 5 GB cepten internet ve grup içi sınırsız konuşma keyfi! 

 

Tarife Detayları

 

 

Sağlık Bakanlığı’na Özel Kamu Prestij Tarifesi 

12 Ay Taahhütlü Aylık Sabit Ücret

39 TL

Aylık Sabit Ücret Taahhütsüz

45 TL

Tarife kapsamındaki Konuşma Faydası

Yurt içi her yüne 1200 dakika -4- Sağlık Bakanlığı Protokol, Aile Hekimliği Tarifesi ve Kamu Prestij Tarifesindeki Abonelerle Limitsiz Görüşme

Tarife kapsamındaki Mesajlaşma Faydası

Yurt içi her yöne 2000 SMS

Tarife kapsamındaki internet Faydası

5 GB cepten internet

Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra yurtiçi her yöne Dakika Ücreti

0,40 TL/DK

 Ücretsiz SMS’ler sonrası yurt içi her yöne SMS Ücreti

0,3325 TLİ/MS

Cepten internet aşım ücreti

 Standart internet paket aşdın ücreti

   
   

 

Tablolarda bilgileri yer alan tarife. VPN tarıfesinden ayrı ve özel bir tarifedir. Bu tarife haz tarife üzerine ek paket şeklinde alınamaz, tarife değişikliği yolu ile bu tarijelere geçiş yapıldığı durumda bahsi geçen fayda ve ücretler geçerli olacaktir.

 

Tarife ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir.

 

tarifeden taahhütlü aylık ücret de yararlanmak için tarifeye kaya tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde Avea Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.

 

Tarifeye kayıt tarihlerindien itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifeden taahhütsüz aylık ücret ile yararlanacaklardır.

 

Tarifeye taahhüt verip aylık ücret indirimi alınacak fatura döneminde hat iptali yapan, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet veren, numaralarını diğer operatörlere taşıyan. Avea, Taraftar. TTNET ve diger işbirliği faturası: tarifelerine geçiş yapan müşterilerimiz ilgili fatura döneminde aylık ücret indirimi alamayacaklardır ve ilgili ay için cayma bedeli ödemeyeceklerdir.

 

Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarıfeler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve cepten internet ilgili fatura dönemi sonunda silinir, devredilme: ve 3. şahislara transfer edilemez,

 

 Tarifeler kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatarler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.

 

Tarifeler kapsamındaki SMS’ler tüketildiğinde tarifelerdeki standart SMS iicretlendirmesı geçerli olacaktır.

 

Tarifeler kapsamındaki her yöne dakikalar taketildiginde tarifelerdeki tabloda verilen aşan ücreti geçerli olacaktır.

 

Tarifeler kapsamındaki SMS’ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir; yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.

 

Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve KKTC dahil yurtdişı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.

 

Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile garunıttlu aramalar, 444 ile başlayan aramalar ve özel .servis numaralarına dogru aramalaryapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tuketildiginde 444. ile baslenun aramalar sabit hat yonu dakika fiyattyla ucretlendirdnıektedir

 

Tarifeler kapsammda sunulan veri kullanım hizmeti sadece +vap apn ve intern. apn uurinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır Tarifeler kapsamında tanımlanan cepten ınternet kullanım hakları tukendiginde. tarifenin standart paket aşun ucreti uygulanacakt, – Tarife kapsamında sunulan I mbpsye kadar üst bağlantı hı:lı 5G8 ınternet kullanım hakkı İnternet APN ve ;YAP APN uşerinden yapılan veri indirme ve veri »Heine kullanunlarında geçerlidir. Ust bağlantı

clegişebilir Ost baglann hatna ulaşabilmek için 3G abonesi °turuna,’ gereklidir. AVEA. intern. userınden mesailaşma ve ses iletişimi HM ve V011, ınternet paylaiunı (Tetheringt ve doğrudan dosya kullananlarında ve paket baglantısinda degışiklık yapma hakkını sakh mar. Tahahhüt verip. iM 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan. hattının iptal edilmesine sebebiyet veren. manarasını diger operatorlere taşıyan. Averfrun faturası: tarıfelerıne geçis yapan veya GPO, Taraflar. TINET ve diger işbirliği faturalı ve faturası: tarifelerine geçiş yapan muşterilerimişin son faturalartna taahhıa kapsamında verilen toplam aylık ueret indim. veya kalan aylar taahhut twarından hangtsı abone lehine ise soskonusu tutar kadar cayma bedeli yansıtılacaktır. Taabhut verip ilk 12 fatura donemine yansitılmayacak, ancak soş konusu müşteriler 12 fatura dönem, içerisinde hat yapmaları, hatlarının iptal edilmesMe sebebiyet vermeleri, numaralarını diger operatodere tasımalam. fatura.: tarifderine geçişyapınalar, GPO. Tara, ITNET re diger faturah ve faturası:

olan toplam aylık ücret indirimi veya kalan aylaHaahhut t…ordan hangisi Abone lehine ise so: konusu tutar kadar cayma bedeli yansıtılacaktır Avea, aboneye tahsis edilen hanın kullanımını, onun, bulundurarak hattın ticari olarak veıveya kolu makul bir şuphe duyması halinde. aboneyi ikaz edebilir ve ika: edildikten sonra yaptırımlar •Yg.lanacakii, Velveya aboneden ön veıveya ara ödeme velveya depo:ito talep edebilir veıveya hatan larifesınt degiştirebilir veiveya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlanıa getirebilir velveya hattı tamamen kullanıma kapatabilir velveya abonelik sözleşmesi. tek taraflı olarak feshedebilir. 

Avea İçişleri Bakanlığı Tarifeleri İçin TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AVEA’dan Sağlık Bakanlığı Personeline Özel Kamu Prestij Tarifesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!