1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli 108 Memur Alımı Yapacak
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli 108 Memur Alımı Yapacak

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Sözleşmeli 108 Memur Alımı Yapacak

Aydın Adnan Menderes Üniversitesine en az lise mezunu sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuru ilanı yayımlandı. Üniversite sağlık personeli alımı başvuru şartları ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’ne sözleşmeli personel (657 sayılı kanunun 4/b) alım ilanı Kamu İlan sayfalarında yayımlandı. Üniversite Hastanesinde (giderleri Özel bütçeden karşılanmak üzere) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’inci maddenin (b) fıkrasına göre (KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle) sözleşmeli 108 personel alınacaktır. Sağlık personeli alımı başvuruları 9 Nisan 2020 tarihine kadar belli olacak.

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI KONTENJAN DAĞILIMI

1 Eczacı, 2 Psikolog, 1 Diyetisyen, 96 Hemşire, 8 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak. En Az lise mezunu sağlık personeli alımı başvuru şartlarını ve tüm detayları 25 Mart 2020 tarihi itibarıyla My Memur olarak bu haberimizde hazırladık.

Adaylar ilan edilen pozisyonların sadece birine başvuru yapabileceklerdir. Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir.

ECZACI pozisyonuna başvuracak adaylarda Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS puan şartı aranmamaktadır. Aday sayısının Pozisyon sayısından fazla olması durumunda bu pozisyon için sözlü sınav yapılacak olup, ayrıca duyuru yapılacaktır.

SAĞLIK PERSONELİ ALIMI GENEL ŞARTLARI

1- Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2- 2018 KPSS (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93, Lise mezunları için

KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

3-Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak,

4-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

5-657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1(bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Hükmüne uygun olması gerekiyor.

Adnan Menderes Üniversitesi personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler