1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Aynı İşi Yapıyorlar Farklı Maaş Alıyorlar
Aynı İşi Yapıyorlar Farklı Maaş Alıyorlar

Aynı İşi Yapıyorlar Farklı Maaş Alıyorlar

En Son Yapılan Akademik Personeli İçeren Zamdan Sadece YÖK Kadrosunda Bulunan Akademik Personel Yararlanabildi.

A+A-

 En Son Yapılan Akademik Personeli İçeren Zamdan Sadece YÖK Kadrosunda Bulunan Akademik Personel Yararlanabildi.

Bunun Dışında Kadrosu  Sağlık Bakanlığında Bulunan Fakat Üniversitelerde Görev Yapan Araştırma Görevlileri Bu Zamdan Yararlanamadı.

Aynı Kurumda Aynı İşi Yapmalarına Rağmen aradaki Maaş farkı Sağlık Bakanlığı'na bağlı araştırma Görevlilerini Mutsuz etmiş ve haklı tepkilerine neden olmuştur.

Bu Haksız Durumun düzeltilmesi için Sağlık Bakanlığına Başvuran Araştırma görevlilerinin Bakanlık tarafından aldıkları cevap bu düzenlemenin Maliye Bakanlığı tarafından yapıldığı Sağlık Bakanlığı ile ilğili bir durumun olmadığını bildirmişlerdir.

Tıp Fakültelerinde Ve Diş Hekimliği Fakültelerinde Uzmanlık eğitimi Yapan Sağlık Bakanlığı kadrosunda bulunan Araştırma Görevlileri Bu durumun Düzeltilmesini talep etmektedirler. 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.