1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Bağcılar Belediyesi 40 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
Bağcılar Belediyesi 40 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bağcılar Belediyesi 40 Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bağcılar Belediyesi zabıta memuru alımı sözlü sınava girmeye hak kazananlar listesi açıklandı. Bağcılar Belediyesi zabıta memuru alımı kapsamında en düşük ve en yüksek KPSS puanları belli oldu. Belediye memur alımı başvuru sonucu itiraz süreci belli oldu.

A+A-

Bağcılar Belediyesi 40 zabıta memuru alımı kapsamında başvuruların değerlendirilmesi ile başvurusu kabul edilenlerin ilanı gerçekleştirildi. Aşağıdaki bağlantıdan başvuruları kabul edilenlere ve tüm KPSS puanlarına ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi, T.C. kimlik numarası ile ÖSYM kayıtlarının uyumunu kontrol etmek suretiyle, adayları KPSS puanlarına göre sıralayarak en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere, atama yapılacak her bir boş kadro sayısının beş katı oranında adayı sözlü sınava çağıracaktır.

Başvuruları kabul edilip sınava çağırılan adaylara Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen ve adayların kimlik bilgileri ile sınav yeri ve tarihinin bulunduğu “Sınav Giriş Belgesi” gönderilecektir. Bu belge sınava girişte ibraz edilecektir. Sınava katılma hakkı elde edemeyen adaylara herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

Belediye memur alımı sınav yeri, zamanı ve konuları: Zabıta Memuru Alımı için sözlü sınav 24 Aralık 2018 –- 28 Aralık 2018 tarihlerinde saat: 09.00'da başlamak üzere, Bağcılar Belediyesi Zabıta Hizmet Binasında yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir. 

Sınav Konuları: Türkiye Cumhuriyeti Anayasası, Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu, Mahalli idarelerle ilgili temel mevzuat konuları ile kadro unvanına ilişkin mesleki ve uygulamalı bilgi ve yeteneğin ölçülmesini kapsar.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar ve KPSS puanları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler