Bakırçay Üniversitesi 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! En Az Önlisans Mezunu

Bakırçay Üniversitesine 22 Temizlik Görevlisi personel alımı ile 28 güvenlik görevlisi alımı yapılacak. Önlisans ve lisans mezunu 50 personel alımı başvurularına dair detayları My Memur olarak hazırladık.

53863
Daha Fazla Göster

Bakırçay Üniversitesi 2019 yılı memur, işçi personel alımları kapsamında büro memuru unvanlarında 22 temizlik görevlisi işçi alımı ile 28 güvenlik görevlisi işçi alımı için ilanlar yayımlandı. Üniversite personel alımı başvuruları 20 Mayıs 2019’a kadar yapılabilecek. My Memur olarak başvuru şartlarına dair detayları sizleri için hazırladık.

PERSONEL ALIMI YAŞ ŞARTI

18 -35 (20 Mayıs 2001 -14 Mayıs 1984 tarihleri arasında doğan kişiler) yaş aralığında olan kişiler başvuru yapabilecektir.

PERSONEL ALIMI KPSS ve DİĞER SINAV ŞARTLARI

KPSS’den en az 60 almak gerekiyor. Başvuruları önlisans ve lisans mezunları yapabilecek. Kuraya katılan adaylar arasından sözlü sınava katılacaklar belirlenecek. Kura 23 Mayıs 2019’a çekilecek.

Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI ÖZEL ŞARTLARI

5188 Sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA sahip olmak gerekmektedir.

PERSONEL ALIMI BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

2. Son başvuru tarihi itibariyle, 18 yaşını tamamlamış olmak,

3. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,

4. Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak,

5. Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış, bu örgütlere yardım etmemiş, kamu imkan ve kaynaklarını bu örgütleri desteklemeye yönelik kullanmamış ya da kullandırmamış, bu örgütlerin propagandasını yapmamış olmak,

6. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

7. 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinin 5’inci fıkrası uyarınca yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak,

8. Askerlik ile ilişiği olmamak (Yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak),

9. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, şartları aranır.

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bakırçay Üniversitesi 50 Kamu Personeli Alımı Yapacak! En Az Önlisans Mezunu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!