1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. Balıkesir Üniversitesi 19 Akademik Personel Alacak 15 Haziran 2019
Balıkesir Üniversitesi 19 Akademik Personel Alacak 15 Haziran 2019

Balıkesir Üniversitesi 19 Akademik Personel Alacak 15 Haziran 2019

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Balıkesir Üniversitesi Araştırma görevlisi-Dr.Öğretim Görevlisi unvanıyla 19 Akademik personel alıyor.İşte personel alımına dair tüm detaylar..

A+A-

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Balıkesir Üniversitesi 19 ( on dokuz) Akademik personel alacak. Peki, akademik personel alımına kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

Balıkesir Üniversitesi Akademik personel alımında Dr. Öğretim Görevlisi ve araştırma görevlisi kadrolarına 19 akademik yerleştirme yapılacak.

Akademik Personel alımında adaylar; Başvuru Dilekçesi, YÖK formatlı Özgeçmiş, Diploma Örnekleri, ALES sonuç belgesinin fotokopisi veya internet çıktısı, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi, Lisans transkript belgesi, Nüfus Cüzdanı Onaylı Örneği,2 adet fotoğraf, Erkek adayların askerlik durumlarına ilişkin belge isteniyor.

Balıkesir Üniversitesi Akademik personel alımına başvurmak isteyen adaylar 26 Haziran 1919 tarihi bitiş günü saat 17.00’a kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar ilgili birimlerine şahsen veya posta yoluyla başvuru yapabileceklerdir.

Akademik personel alımındaki başvurularda posta yolu ile gecikmelerin ve eksik evrak ile yapılan başvuruların kabul edilmeyeceği belirtiliyor. Balıkesir Üniversitesi Akademik personel alımı ilan metni için adaylar Üniversitenin web sitesinden ulaşabilirler. Ön Değerlendirme sonuçları ve yazılı Sınav yeri ve saati ön değerlendirme sonuçları Balıkesir Üniversitesinin web adresinden duyurulacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler