Balıkesir Üniversitesi 27 Akademik Personel Alacak

Balıkesir Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 27 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Balıkesir Üniversitesi’nden geldi. Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Balıkesir Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Personel alımı hangi kadrolarda yapılacak?

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 27 personel alımı yapılacaktır. Balıkesir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Balıkesir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri Doçentlik Başarı Belgesinin tasdikli örneği, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, hizmet cetveli, Yayın listesi, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaları ile  birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Balıkesir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının;  başvurdukları anabilim dallarını belirtir dilekçelerine ekleyecekleri Doçentlik Başarı Belgesinin tasdikli örneği, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, hizmet cetveli, yayın listesi, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyaları ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Balıkesir Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise  başvurdukları anabilim dalını ve yabancı dilini belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdanı örneği, lisans, yüksek lisans, doktora diploma/belgelerinin onaylı örneğini, yabancı dil belgelerini (yabancı dil ile ilgili bilim alanına başvuran adayların, merkezi yabancı dil sınavlarında alanında en az 80 (seksen) puan, sınava gireceği 2.yabancı dilden ise en az 55 (elli beş} puan aldıklarına ilişkin belgeleri), 2 adet fotoğraf, hizmet cetveli, Akademik Etkinlik Değerlendirme Formu, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyaları ile birlikte şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Balıkesir Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Balıkesir Üniversitesi 27 Akademik Personel Alacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!