1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Temmuz 2019
Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Temmuz 2019

Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel Alıyor Temmuz 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Balıkesir Osmangazi Üniversitesi 37 Akademik Personel Alıyor. Akademik alım Dr. Öğretim Görevlisi, Profesör kadrolarında olacak. İlanın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

A+A-

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Balıkesir Üniversitesi 37 Akademik Personel Alıyor. Peki, alıma kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman? Alımın tüm detayları haberimizde yer alıyor.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Balıkesir Üniversitesi 37 Akademik Personel alımı yapacak. İlana başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartlarına uygun olması gerekiyor.

Balıkesir Üniversitesi Doçent unvanıyla 15 ,Profesör unvanıyla 8, Dr. Öğretim Görevlisi unvanıyla 13 olmak üzere toplam 37 kadro için akademik personel alıyor. Profesör için akademik personel adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 6 nüsha dosya ile Balıkesir Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor. Dr. Öğretim Görevlisi kadrosuna başvurmak isteyen adaylar ilgili birimlere başvuru yapacaklar.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte ilgili fakültelere başvurmaları isteniyor.

Balıkesir Üniversitesi Akademik Personel alımına son başvuru tarihi ise 23 Temmuz 2019 olarak belirtiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler