1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Balıkesir Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak! 21 Sağlık Personeli Alımı
Balıkesir Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak! 21 Sağlık Personeli Alımı

Balıkesir Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alacak! 21 Sağlık Personeli Alımı

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmak üzere toplam 21 sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

A+A-

Balıkesir Üniversitesi sözleşmeli memur alımı yapacağını duyurdu. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmak üzere toplam 21 sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan memur alımı ilanına göre, değişik branş ve unvanlarda olmak üzere toplam 21 sağlık personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

2 Eczacı Alımı: Başvuru yapacak olan adayların, eczacılık fakültesi mezun olması gerekiyor. Eczacı alımı için, KPSS şartı aranmıyor. Toplamda 2 eczacı alımı gerçekleştirilecek.

1 Hemşire Alımı: - Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu Lisans Programından mezun olmak. - Sağlık Bakanlığı Diyaliz Hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya kamu ve özel hastanelerde diyaliz hemşiresi olarak en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgelendirmek. - 2018 KPSS/P3 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

10 Hemşire Alımı: Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik veya EbelikHemşirelik, Sağlık Memurluğu alanlarının birinden mezun olmak. - 2018 KPSS/P94 puan türünden 80 ve üzeri puan almış olmak.

2 Hemşire Alımı: - Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu Lisans Programından mezun olmak. - 2018 KPSS/P3 puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.

1 Hemşire Alımı: Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu Lisans Programından mezun olmak. - Sağlık Bakanlığı yeni doğan yoğun bakım sertifikasına sahip olmak veya kamu ve özel hastanelerde yeni doğan yoğun bakım hemşiresi olarak en az 1 yıl çalışmış olduğunu belgelendirmek. - 2018 KPSS/P3 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli Alımı: Odyoloji Lisans Programından mezun olmak. - 2018 KPSS/P3 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli Alımı:  Patoloji Laboratuvar Teknikleri Önlisans Programından mezun olmak. - 2018 KPSS/P93 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli Alımı: Diyaliz Önlisans Programından mezun olmak. - 2018 KPSS/P93 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

1 Diğer Sağlık Personeli Alımı: Fizyoterapi Önlisans Programından mezun olmak. - 2018 KPSS/P93 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

1 Fizyoterapist Alımı: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon veya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans Programından mezun olmak. - 2018 KPSS/P3 puan türünden 65 ve üzeri puan almış olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Balıkesir Üniversitesi sağlık personeli alımı için başvurular, 27 Mart 2020 tarihi itibariyle başladı ve 15 gün başvurular devam edecek. Adaylar başvurularını Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Çağış Yerleşkesi BALIKESİR adresine posta yolu ile yapacaklar.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER:

1- Fotoğraflı başvuru formu. (Buradan ulaşabilirsiniz.)

2- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

3- Diploma fotokopisi (e-devlet çıktısı kabul edilecektir.)

4- 2018 yılı KPSS sonuç belgesi.

5-Sağlık Bakanlığından onaylı Diyaliz Hemşireliği Sertifikası (Katılım belgesi kabul edilmeyecektir) veya aranılan mesleki deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi (Staj dönemi tecrübe olarak kabul edilmeyecektir)

6- Sağlık Bakanlığından onaylı yeni doğan yoğun bakım Hemşireliği Sertifikası (Katılım belgesi kabul edilmeyecektir) veya aranılan mesleki deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet belgesi (Staj dönemi tecrübe olarak kabul edilmeyecektir)

7- SGK prim günlerini gösterir belge

İlan metni İçin TIKLAYINIZ.

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler