1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bartın’da Ttk’ya Alınacak 100 İşçi Kurayla Belirlendi
Bartın’da Ttk’ya Alınacak 100 İşçi Kurayla Belirlendi

Bartın’da Ttk’ya Alınacak 100 İşçi Kurayla Belirlendi

Bartın'da, Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesinde çalıştırılacak olan 100 işçi için kura çekimi yapıldı.

A+A-

Bartın'da, Türkiye Taş Kömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessesesinde çalıştırılacak olan 100 işçi için kura çekimi yapıldı. TTK Amasra Müessese Müdürlüğü sinema salonunda gerçekleştirilen kura çekimi törenine, TTK Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, TTK Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir, Genel Maden İşçileri Sendikası Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya ile işe girebilmek için başvuruda bulunanlar vatandaşlar katıldı. Noter huzurunda gerçekleştirilen kur'ada ilk işe alınacak olan işçileri TTK Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Kiraz, TTK Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir, Genel Maden İşçileri Sendikası Amasra Şube Başkanı Ertan Kaya belirledi.

5 bin 386 kişinin başvurduğu işe alımlarda daha sonra 100 asil ve 100 yedek üye belirlendi.

ZONGULDAK 350 İŞÇİ ALIMI

23 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da kamuoyu ve basına açık olarak Zonguldak Site(Bahçelievler) Spor Salonunda Zonguldak 1. Noteri tarafından yapılacak olan kura çekimine katılacak Zonguldak İş Kurumuna kayıt yaptıran adayların, Noter onaylı ADAY NUMARASI (Listedeki sıra no) ve isim listesi yayımlandı.

BARTIN 100 İŞÇİ ALIMI

23 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da kamuoyu ve basına açık olarak Amasra Müessesesi Sinema  Salonunda Amasra Noteri tarafından yapılacak olan kura çekimine katılacak Bartın İş Kurumuna kayıt yaptıran adayların, Noter onaylı ADAY NUMARASI (Listedeki sıra no) ve isim listesi yayımlandı.

KARABÜK 50 İŞÇİ ALIMI

23 Mayıs 2019 tarihinde saat: 10.00’da kamuoyu ve basına açık olarak Karabük Nikah Salonunda Karabük 4.Noteri tarafından yapılacak olan kura çekimine katılacak Karabük İş Kurumuna kayıt yaptıran adayların, Noter onaylı ADAY NUMARASI (Listedeki sıra no) ve isim listesi yayımlandı.

TTK 500 İŞÇİ ALIMI SONUÇLARI SONRASI İŞ VE İŞLEMLER NELERDİR?

Kura çekimi sonucunda ASIL olarak belirlenen adaylar; TK tarafından sevk edilecekleri hastane tarafından TTK Beden Gücü Yönergesinin hükümlerine göre yapılacak olan sağlık muayeneleri sonucunda alacakları ‘’Yeraltında pano-ayak üretim işçiliği sanatında çalışır’’ kararlı İlk işe giriş sağlık raporlarına ve İl Emniyet Müdürlüklerince yapılacak olan arşiv araştırması sonucuna göre işe başlatılacak olup, ‘’çalışır’’ kararı alamayan veya arşiv araştırması sonucu olumsuz olan adayların yerine ise YEDEK adaylar sıra ile çağrılarak hastaneye sevk edileceklerdir.

Zonguldak 350 işçi alımı sonuçları için tıklayınız:

pdf.jpg

Bartın 100 işçi alımı sonuçları için tıklayınız:

pdf.jpg

Karabük 50 işçi alımı sonuçları için tıklayınız:

pdf.jpg

Etiketler : , ,
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler