1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları
Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı  Başvuruları

Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları

başbakanlık sözleşmeli personel alımı, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü personel alımı, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü öğretmen alımı, Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü 2014 personel alımı,

A+A-

Başbakanlık tarafından 11 Ağustos 2014 tarihinde açıklanan ilan ile Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Tarih, Türk Dili ve Edebiyatı, ilahiyat, İslami İlimler, Arap Dili ve Edebiyatı, Fars Dili ve Edebiyatı, Tarih Öğretmenliği, Türk Dili vc Edebiyat Öğretmenliği, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, Arapça öğretmenliği, Türkçe Öğretmenliği mezunu 40 Personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü aynı zamanda Restorasyon, Geleneksel Türk El Sanatları, Kültür vc Tabiat Varlıklarını Koruma ve Onanm, Cilt, Sanat Tarihi mezunu 30 kişi, Arşivcilik, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon vc Enformasyon, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları mezunu 10 kişi alacağını bildiren ilan yayımladı.

Personel Alımı Başvuruları 18 Ağustos 2014 tarihinde başlayacak ve 29 Ağustos 2014 tarihinde sona erecek. Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü personel alımı için İlan metnine ve Başvuru Şartları Sınav tarihi gibi detaylara aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz.

İlan Metni TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.