1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alım Sınavı Duyurusunda Değişiklik Yapıldı
Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alım Sınavı Duyurusunda Değişiklik Yapıldı

Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alım Sınavı Duyurusunda Değişiklik Yapıldı

Başbakanlık tarafından alınacak 35 Sözleşmeli Personel Alım Sınavı Duyurusunda Değişiklik Yapıldı. 27 mart 2015 tarihinde başlayan başvuru ...

A+A-

Başbakanlık tarafından sözleşmeli personel alımı yapılacağını My memur olarak sizler ile 13 Mart 2015 tarihinde yayınladığımız ve ilan ile paylaşmıştık.

Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alım Başvurusu

21 Mart 2015 tarihinde ise Resmi gazetede yayımlanan ilanda yapılan değişiklik Devlet Personel Başkanlığı tarafından 17 Mart 2015 tarihinde yani bugün akşam saatlerinde yayınlandı. Başbakanlık Sözleşmeli personel alımı için Giriş Sınavı şartlarında değişiklik yapıldı. Değişiklik ile birlikte Giriş Sınavı Başvuru Şartları başlığı altında 3. Maddesinde yere alan tekniker kadroları için KPSSP3 puanı eklendi.

Lisans mezunu olup Tekniker unvanına sahip olan yani Ön Lisans Diploması olan adaylar n üst öğrenim düzeyinden KPSS’ye girerek elde etmiş oldukları puanları ile alt öğrenim düzeylerindeki Tekniker kadrolarına başvuru yapabilecekler. Bu arada hatırlatalım başvurular 27 Mart 2015 tarihinde yani bugün başladı.  Başvurular 6 Nisan 2015 tarihine kadar devam edecek.

Aşağıda bulunan linkten Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alım İlanına erişebilir ve alımı gerçekleştirilecek olan 35 kadro ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alım Başvurusu


My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.