1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alımı
Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alımı

Başbakanlık Sözleşmeli Personel Alımı

Sözlü Sınavla Toplam 35 Kişi Sözleşmeli Personel Olarak İstihdam Edilecek Başvuru Tarihleri 27 Mart - 06 Nisan 2015

A+A-

10 Tekniker (Fotoğrafçı) alınacak şartları şöyle;  Fotoğraf, Fotoğrafçılık, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak.

4 Tekniker (Elektrik) alınacak şartları şöyle;  Elektrik Ön Lisans programından mezun olmak.

3 Tekniker (Soğutma ve İklimlendirme) alınacak şartları şöyle; İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak.

4 Tekniker (Isıtma ve Havalandırma) Tekniker (Sıhhi Tesisat) alınacak şartları şöyle; Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Doğalgaz ve Boru Hatları Teknolojisi, Gaz ve Tesisatı Teknolojisi Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak.

5 Tekniker (Bilgisayar) alınacak şartları şöyle; İnternet ve Ağ Teknolojileri, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar eknolojisi,
Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri Ön Lisans programlarının birinden mezun olmak.

2 Kitap Pataloğu alınacak şartları şöyle; Tıbbi Biyolojik Bilimler, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik Lisans programlarının birinden mezun olmak. Geleneksel Türk El Sanatları veya Geleneksel El Sanatları, Restorasyon, Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım, Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Lisans programlarının birinden mezun olmak. Kimya Lisans programından mezun olmak. Sanat Tarihi Lisans programından mezun olmak.

3 Çözümleyici alınacak şartları şöyle;  Fakültelerin Fizik veya Matematik bölümleri ile Mühendislik fakültelerinin Elektrik Elektrik-Elektronik, Elektronik, Bilgisayar, Yazılım, Endüstri Mühendisliği ile ilgili
bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili Lisans bölümlerinin birinden mezun olmak. Bilgisayar sistemleri yönetimi ile sistem çözümleme veya sistem programlama konularında tecrübeli olmak.
Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az (C) düzeyinde veya bu sınava denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sınavdan bu düzeye eşdeğer geçerli bir puana sahip olmak.

4 Programcı Fakültelerin Fizik veya Matematik bölümleri ile Mühendislik Fakültelerinin Elektrik,
Elektrik-Elektronik, Elektronik, Bilgisayar ve Yazılım ile ilgili bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yurt dışındaki Yükseköğretim Kurumlarının ilgili Lisans bölümlerinin birinden mezun olmak. Bilgisayar programlama dillerinden en az üçünü bilmeleri,
Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) en az (D) düzeyinde veya bu sınava denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliğe sahip bir sınavdan bu düzeye eşdeğer geçerli bir puana sahip olmak.

İLAN METNİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI 27 MART 2015

İlan Tam Metni İstenen Belgeler ve Başvuru İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.