Başkan Memiş, Eğitimcilerle Buluştu

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş Şehitler İmam Hatip Ortaokulu müdürü Selçuk Çakmak ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

39305
Abone Ol
Daha Fazla

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş Şehitler İmam Hatip Ortaokulu müdürü Selçuk Çakmak ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

Bayburt Belediyesi’ne ait Şair Zihni Kent Ormanı’nda bulunan otantik tandır evinde gerçekleşen toplantıda Başkan Memiş öğretmenlere belediye tarafından Bayburt’ta yapımı tamamlanan, devam eden ve hayata geçirilecek projeleri anlattı.

Tamamlanan alt yapı çalışmalarından devam eden yol ve kaldırım yapım çalışmalarına, Bayburt’un önemli bir sıkıntısını çözecek olan otopark projelerinden 50 bin metre kare alanda yapımı tamamlanan Kaleardı Şehir Parkı’na, Bayburt’u tarım ve hayvancılık alanında bölgesinin yıldızı haline getirecek olan Tarım Yerleşkesi projesinden belediyeye büyük gelir sağlayacak olan Güneş Enerjisi Santraline ve yine bölgede bir ilk olma özelliği taşıyan Aile Yaşam Merkezi’ne kadar birçok önemli konuda bilgi veren Belediye Başkanı Memiş 2018 yılı itibariyle Bayburt’un çok daha güzel bir şehir olacağını belirtti.

Öğretmenlere Bayburt’un çehresini değiştiren yatırımların yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetleri hakkında da bilgi veren Belediye Başkanı Mete Memiş yaşlı, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşların faydalandığı 90 evde devam eden evde bakım hizmetinden, okullara bağışlanan kitaplara, başta Çanakkale ve İstanbul olmak üzere birçok ile düzenlenen kültür gezilerine ve Bayburt Belediyesi tarafından bireysel sporlara verilen desteğe kadar birçok alanda devam eden sosyal belediyecilik çalışmalarından da bahsetti.

Yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Başkan Memiş, “Bütün bunların hayata geçmesinde mali olarak bizim destek bulmamızda şüphesiz Maliye Bakanımız bu konuda çok önemli bir faktör. Bakanımıza çok çok teşekkür ediyorum. Bayburt’ta bütün kararları belediye meclisinde oy birliği ile almış bir belediye ekibiyiz biz. 10 tane AK Partili meclis üyesi arkadaşımız var, 5 tane MHP’li meclis üyesi arkadaşımız var bütün kararları oy birliği ile aldık” ifadelerini kullandı.

Başkan Memiş’e kendilerine gösterdiği ilgi ve Bayburt için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden okul müdürü Selçuk Çakmak ise, “Başkanımızın çalışmalarına biz de şahidiz. Gerçekten Bayburt’ta bir değişim yaşanıyor. Başkanımıza yaptığı çalışmalardan dolayı eğitim camiası olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Memiş, Eğitimcilerle Buluştu

İhlas Haber Ajansı İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!