Başkan Tollu, Selden Zarar Gören Yerlerde İncelemelerde Bulundu

Mersin'in Erdemli İlçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hafta sonu aşırı yağıştan dolayı zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu.

35952
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin’in Erdemli İlçe Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, hafta sonu aşırı yağıştan dolayı zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu.

Başkan Tollu, aşırı yağışın en çok yağdığı ve bazı bölgelerde hasar oluşturduğu Ayaş ve Kızkalesi mahallerini ziyaret etti. Genel anlamda çok fazla bir sorun yaşanmadığını söyleyen Tollu, can ve mal kaybının olmamasının sevindirici olduğunu belirtti. Kızkalesi’nde Erdemli Belediyesi’nin görev sahasında olmayan bir yerde küçük çaplı bir sorun olduğunu, bunu da ekiplerin geceli gündüzlü çalışarak çözdüğünü kaydeden Tollu, “Ekiplerimiz 24 saat görevi başında. Vatandaşlardan gelen ihbarla anında müdahale ediyoruz. Şimdiye kadar büyük bir sorun olması. Aldığımız tedbirler sayesinde bu yoğun yağışları zararsız atlattık. Ekiplerimiz ve iş makinelerimiz tedbir amaçlı çalışmalarını sürdürmektedir bir taraftan da. Şükürler olsun ki; Erdemli yağıştan zarar görmedi” dedi.

Erdemli Belediyesi olarak her türlü tedbirin zamanında alındığını kaydeden Tollu, “Allah’tan gelene çare yok elbet. Elimizden gelen her türlü tedbiri almaya da devam edeceğiz. Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Çalışma arkadaşlarıma da üstün gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Tollu, Selden Zarar Gören Yerlerde İncelemelerde Bulundu

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!