1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Batman Üniversitesi 43 Akademik Personel Alıyor Temmuz 2019
Batman Üniversitesi 43 Akademik Personel Alıyor Temmuz 2019

Batman Üniversitesi 43 Akademik Personel Alıyor Temmuz 2019

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Batman Üniversitesi 43 Akademik Personel alımı yapacak. İlana başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartlarına uygun olması gerekiyor.

A+A-

Batman Üniversitesi akademik personel alımı Dr. Öğretim Üyesi, Profesör, Doçent Dr. Öğretim Görevlisi unvanıyla olmak üzere toplam 43 kadro için akademik personel alıyor. Profesör ve Doçent Dr. Öğretim Üyesi unvanına sahip öğretim üyeleri sahip olduğu unvanlardan daha alt unvanlı kadrolara başvuru yapamayacak.

Başvurularda istenilen belgeler neler?

Profesör ve Doçent adayları başvurmak istedikleri anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 6 nüsha (Doçent kadroları için 4) dosya ile Batman Üniversitesi Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na başvurmaları isteniyor. Dr. Öğretim Görevlisi kadrosuna başvurmak isteyen adaylar ilgili birimlere başvuru yapacaklar.

Akademik Personel alımına Dr. Öğretim Görevlisi kadrosunda başvurmak isteyen adaylar, istedikleri Anabilim dalını belirten dilekçe ile beraber özgeçmişlerini, Yabancı Dil Belgesini, yayın listeleri ve bilimsel çalışmalarını kapsayan 4 nüsha ile beraber doçentlik belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte ilgili fakültelere başvurmaları isteniyor.

Başvurular 24 Temmuz 2019 tarihinde son bulacak.

Batman Üniversitesi Akademik Personel alımına son başvuru tarihi ise 24 Temmuz 2019 olarak belirtiliyor. İlan edilen bütün unvanlar için, Adaylar son başvuru tarihi mesai saati bitimine kadar bu ilanda belirtilen başvuru adresine şahsen veya posta ile başvuruda bulunacaklar. İlgili birime ve süresi içinde yapılmayan ya da eksik belgeyle yapılan başvurular ile internet üzerinden yapılacak başvurular işleme alınmayacak. Adaylar aynı ilan dönemi içerisinde özel şartlarını taşıdığı sadece bir ilana başvurabilecek. Birden fazla ilana başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecek. Başvuru evrakları geri iade edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler