Batman Üniversitesi en az lise mezunu memur alıyor

Batman Üniversitesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 3 memur alımı yapılacak.

23452
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 3 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Batman Üniversitesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere 1 Mühendis, 1 Mimar ve 1 Destek personeli alımı gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını 30 Ağustos 2016 tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular istenilen belgelerle birlikte Batman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

Batman Üniversitesi destek personeli alımına başvuru yapabilmek için; Lise veya dengi okul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 5 yıllık SRC-2 ve SRC-4 belgesine sahip olmak, Yükseköğretim kurumlarında şoförlük hizmetlerinde en az 1 (bir) yıl süre ile çalışmış olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranıyor.

Mühendis alımına başvuru yapabilmek için; 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, müracaat tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak, fakültelerin inşaat mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak, en az on (10) yıllık inşaat mühendisi iş tecrübesine sahip olmak ve bunu SGK prim dökümü ile belgelemek gerekiyor. Autocad programını iyi derecede kullanabilmek ve bunu belgelemek, askerlik ile ilgili ilişiği olmamak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak aranan şartlar arasında bulunuyor.

Mimar alımına başvuru yapabilmek için; 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, müracaat tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmak, fakültelerin mimarlık bölümünü bitirmiş olmak, Autocad programını iyi derecede kullanabilmek gerekiyor. Askerlik ile ilgili ilişiği olmamak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak aranan şartları da aranıyor. Batman Üniversitesinin memur alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!