Batman Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı!!31 Akademik Personel Alıyor Nisan 2019

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Batman Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alım ilanlarının tümüne My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

53362
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim üyesi kadrolarına yerleştirmek üzere tam 31 akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

Batman Üniversitesine ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşıyanlar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecek

Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar, Başvuru evrakları ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar ilanda belirtilen birimlere başvurmaları gerekiyor.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

 Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

 Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları programı belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, askerlik belgesi, öğrenim, 2 adet fotoğraf ile başvuracaklar.

Başvuru süresi 17 Nisan 2019 – 01 Mayıs 2019 olup, Başvurular şahsen veya posta ile yapılacak. Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru evrakları geri iade edilmeyecek.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!