Batman’da Çocuklar İçin Trafik Dedektifliği Projesi

Batman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü "Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı" kapsamında 3-12 yaş aralığındaki çocukların...

35676
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Batman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü “Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı” kapsamında 3-12 yaş aralığındaki çocukların trafik konusunda bilgilendirilmeleri, bireylerin trafik kazaları ve kuralları hakkında farkındalıklarının arttırılması için eğitim verdi.

Çocuklar için Trafik Eğitimi Projesine Çocuk Evleri Sitesi’nden 21 ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’nden 12 olmak üzere toplamda 33 çocuk eğitimlere katıldı. Eğitime katılım sağlayan çocuklar eğitim sonunda öğrendikleri bilgileri Grup Sorumlularına ve okul durumundan dolayı eğitime katılım sağlayamayan grup arkadaşlarına aktararak öğrendiklerini pekiştirdi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde kalan çocukların trafik konusunda bilgilendirilmesi, trafik kazaları ile ilgili farkındalıklarının yükseltilmesi ve sağlıklı bir trafik eğitimi alabilmek amacıyla çocuklara eğitim verilmesi için 33 çocuğa trafik eğitimi verildi.

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!