1. HABERLER

  2. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  3. Bayburt Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor Kasım 2018
Bayburt Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor Kasım 2018

Bayburt Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor Kasım 2018

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından 2 Kasım 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Bayburt Üniversitesi 12 öğretim üyesi alımı yapıyor.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından bugün yayımlanan ilana göre Bayburt Üniversitesi 12 öğretim üyesi alımı yapıyor. Akademik personel alımı için adaylar başvurular ne zaman yapılacak? Adaylar nereye müracaat edecek? Hepsinin cevabı haberimizde yer alıyor.

Branşlara göre başvuru ise nasıl olacak? Profesör kadrosu unvanından 2 kadro ve doçent unvanı için 4 kadroya müracaat edecek olan adayların; dilekçe ile beraber özgeçmişini, noter tarafından onaylı doçentlik belgesini, yayın listesini, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan ve belgeleyen 6 takım dosya ile başvuru yapacak. Doçent unvanı için 4 kadroya, Doktor Öğretim Üyesi unvanından 6 kadro için müracaat edecek olan adayların ise; dilekçeleri ile beraber, özgeçmişini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya ve noter tasdikli mezuniyet belgesi, doktora veya uzmanlık belgesinin noter onaylı belge ile başvuracaklar.

Unvanlara göre kadro dağılımı hangi fakültelere yerleştirilecek? 2 Profesör kadroları için akademik 
Yerleştirme İlahiyat ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültelerine yapılacak.4 Doçent kadroları için İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesine 6, Dr. Öğretim Üyesi kadroları için ise Bayburt Eğitim Fakültesi, Bayburt Sağlık Bilimleri fakültesi gibi bölümlere akademik yerleştirme yapılacak.

Başvurular nasıl yapılacak? Son başvuru tarihi 16 Kasım 2018 olan Akademik personel alımında Profesör ve Doktor Öğretim Üyesi adayları Bayburt Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına başvurmaları gerekiyor. Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü 12 Akademik Personel Alımı için Devlet Personel Başkanlığı (DPB) sitesine ve Bayburt Üniversitesi resmi web sitesine bakabilirsiniz.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler