1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Bazı Bakanlık ve Kurumlarda Sınıf, Ünvan ve Dereceler Değişti
Bazı Bakanlık ve Kurumlarda Sınıf, Ünvan ve Dereceler Değişti

Bazı Bakanlık ve Kurumlarda Sınıf, Ünvan ve Dereceler Değişti

6 Ağustos 2014 Bakanlar Kurulu Kararı ile Bazı Bakanlık ve Kurumlarda Sınıf, Ünvan ve Dereceler Değişti. Değişen Sınıf, Ünvan ve Dereceler için TIKLAYINIZ

A+A-

Resmi gazete’de bugün yayımlanarak yürürlüğe giren Bakanlar Kurulu Kararına göre Bazı Kamu ve Kurumlarında bulunan dolu kadroların dereceleri ekte bulunan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirildi.

Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe gire bakanlar Kurulu Kararına göre boş kadroları sınıf, unvan ve dereceleri değiştirilen kurumlardan bazıları;  Atatürk Araştırma Merkezi Başkanlığı Teşkilatı, Atatürk Kültür Dil Ve Tarih Yüksek Kurumu Başkanlığı, Avrupa Birliği Bakanlığı Teşkilatı,Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teşkilatı, : Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu Teşkilatı ,  Kamu Denetçiliği Kurumu Teşkilatı, : M.S.B Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tes.İşl.Bşk Teşkilatı,Orman Ve Su İşleri Bakanlığı Teşkilatı, Türk Dil Kurumu Başkanlığı Teşkilatı,  Türk Tarih Kurumu Başkanlığı Teşkilâtı oldu.

KADRO VE DERECE LİSTESİ TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.