1. HABERLER

  2. MEMUR

  3. Bazı Kamu İktisadi Teşebbüslerde İptal İhdas Yapıldı
Bazı Kamu İktisadi Teşebbüslerde İptal İhdas Yapıldı

Bazı Kamu İktisadi Teşebbüslerde İptal İhdas Yapıldı

18 Ağustos 204 Resmi gazetede yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararı ile Bazı kamu iktisadi teşebbüslerine ait iptal ihtas

A+A-

18 Ağustos 204 Resmi gazetede yayımlanan Bakanlar Kurulu Kararıı ile Bazı kamu iktisadi teşebbüslerine ait kadrolardan bir kısmı iptal olurkenBazı kamu iktisadi teşebbüslerine ait ihdası ile ilgli değişiklik yapıldı. İptal ve İhdasları gösteren tablo ekte sunulmuştur.

Bazı kamu iktisadi teşebbüslerine ait;

1- Ekli (I) sayılı listede yer alan kadrolardan (A) sütununda belirtilenlerin iptali ile (B) sütununda gösterilen kadroların ihdası ve 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin eki (I) sayılı cetvelin ilgili bölümlerinde değişiklik yapılması,

2- Ekli (II) sayılı listede yer alan pozisyonlardan (A) sütununda belirtilenlerin iptali ile (B) sütununda gösterilen pozisyonların ihdası ve (II) sayılı cetvelin ilgili bölümlerinde değişiklik yapılması;

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 11/7/2014 tarihli ve 3541 sayılı yazısı üzerine, 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 4 üncü maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 21/7/2014 tarihinde kararlaştırılmıştır.

İptal, İhdas Listesi TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.