1. HABERLER

  2. TAŞERON

  3. BDDK Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı
BDDK Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

BDDK Taşeron Başvuru Sonuçları Açıklandı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK 11 Ocak 2018'de başvuruları tamamlanan taşeron başvuru sonuçlarını açıkladı. BDDK taşeron başvuru sonucu kabul ve red listeleri belli oldu.

A+A-

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) 696 Sayılı OHAL KHK’sının 127. maddesi ile 375 sayılı KHK’ya eklenen geçici 23. madde uyarınca sürekli işçi kadrolarına geçiş sınavına girmeye hak kazananlara ilişkin duyuru yayımladı.

24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. ve 24. maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasların belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dâhilinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvurulan kabul edilenler ile 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamına girmedikleri tespit edilmesi nedeniyle başvuruları kabul edilmeyen kişilere ilişkin liste aşağıda yer almaktadır.

Yayımlanan listeye itirazlar en geç 6 Şubat 2018 tarihi mesai bitimine kadar başvuruların yapıldığı idareye yazılı olarak yapılabilecektir. BDDK taşeron başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ. Taşeron başvuru sonuçları açıklanan kurumların tam listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.