1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Belediye Açıktan Memur Alımı Yapıyor! Önlisans Lisans Mezunu 5 Memur Alımı!
Belediye Açıktan Memur Alımı Yapıyor! Önlisans Lisans Mezunu 5 Memur Alımı!

Belediye Açıktan Memur Alımı Yapıyor! Önlisans Lisans Mezunu 5 Memur Alımı!

Lisans ve önlisans mezunu açıktan kadrolu memuru alım için Bingöl Belediyesi ilan yayımlandı. Memur alımı sözlü sınav ile gerçekleştirilecek. Bingöl Belediyesi kadrolu memur alımına başvuru için adayların KPSS'den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

A+A-

Bingöl Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu memur alım ilanı yayımlandı. Bingöl Belediyesi lisans ve önlisans mezunu iki ayrı kadro ile ilana çıktı. Memur alımı açıktan atama yoluyla gerçekleştirilecek.  Bingöl belediyesi kadrolu memur alımı ilan detaylarını, memur alımı başvuru şartlarını, memur iş ilanı son başvuru günü ve tüm detayları My Memur olarak sizler için inceledik.

Bingöl Belediye Başkanlığı önlisans ve lisans mezunu Veznedar alımı yapmak için ilana çıktı. İlanda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağı belirtildi. Bingöl Belediyesi kadrolu memur alımı ilanı ile 3 lisans mezunu 2 önlisans mezunu kadrolu memur alımı için duyuru yayımlandı. Bingöl Belediyesi kadrolu memur alımına başvuru için önlisans ve lisan mezun adayların KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

BİNGÖL BELEDİYESİ LİSANS MEZUNU KADROLU MEMUR ALIMI

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Kamu Yönetimi, Maliye, Muhasebe, İktisat, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonomi veya Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. Kadrolu memur alımında başvuru için 2018 KPSS P3 puan türünden 70 puan ve üzerinde nota sahip olmak gerekiyor.

BİNGÖL BELEDİYESİ ÖNLİSANS MEZUNU KADROLU MEMUR ALIMI

Meslek Yüksekokullarının Maliye, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, Bilgisayar Programcılığı veya Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinin birinden mezun olan adaylar kadrolu memur alımına başvuru yapabilecek.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar, sözlü sınava katılabilmek için; Başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte, 27/04/2020 tarihinden itibaren 30/04/2020 günü saat 16:30 kadar (mesai günlerinde saat 09:00-12:00/13:00-16:30 arasında) müracaatlarını yapabilirler.

Adaylar başvuru belgelerini;

- Elektronik ortamda, Belediyemiz www.bingol.bel.tr internet adresine,

- Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Yenişehir Mah. Kutluay Sok. No:4 BİNGÖL Bingöl Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne adresine gönderebileceklerdir. (Geciken postalardan Belediyemiz sorumlu olmayacaktır.)

• Eksik bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular, belediyemizce değerlendirmeye alınmayacaktır.

• Postadaki gecikmeler ve duyuruda belirtilen süre içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Bingöl Belediyesi kadrolu memur alımı ilan metnine erişim sağlamak için TIKLAYINIZ.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler