Beşiktaş’ın Bağış Kampanyasına Ne Kadar Yardım Yapıldı?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi tarafından geçtiğimiz günlerde başlatılan bağış kampanyasında rekor rakama ulaşıldı.

62798
Abone Ol
Daha Fazla

Beşiktaş Ne Kadar Yardım Topladı?

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi geçtiğimiz günlerde bir bağış kampanyası başlattıklarını duyurmuştu. “Bırakmam Seni” adıyla başlatılan kampanyaya rekor miktarda bağış yapıldı. Beşiktaş Bırakmam Seni kampanyası ile 24 saatte 3 milyon lira yardım topladı. Katılımın yoğun olduğu yardım kampanyasına ünlülerden de büyük ilgi oldu. Kampanyaya sadece siyah – beyazlı taraftarların değil, diğer takımların taraftarlarının da destek olması dikkat çekti.

24 Saatte 135 Bin Kişi Destek Verdi

Başkan Ahmet Nur Çebi bir basın toplantısı düzenleyerek kampanyadan bahsetmiş ve başladığını haber vermişti. Beşiktaş Bırakmam Seni yardım kampanyasına destek vermek isteyenler bu desteği kısa mesaj yoluyla sağlayabiliyorlar. Çebi, ilk SMS’i kendisi atarak kampanyayı başlatmıştı. Kampanyaya ayrıca havale ve EFT yoluyla da katılım sağlanabiliyor. 24 saatte 135 binden fazla desteğin geldiği kampanyada 3 milyon liranın üzerinde yardım toplandığı öğrenildi. SMS ile katılan kişiler her bir kısa mesaj için 20 lira bağışta bulunurken Beşiktaş’ın banka hesaplarına da yüklü miktarda bağış yapıldı.

Bağış Kampanyası 1 Yıl Devam Edecek

Beşiktaş tarafından başlatılan yardım kampanyası 1 yıl boyunca sürecek. Kulübün banka hesaplarına ya da SMS yoluyla destek sağlanabilen kampanyada 24 saatte 3 milyon liranın üzerinde yardım toplanması dikkat çekti. Beşiktaş önümüzdeki günlerde bir televizyon programında da bağış toplamak için organizasyon yapıyor. Programa Beşiktaş forması giymiş olan efsane isimlerin katılacağı bildirildi.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!