1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Beyendik Belediyesi Kamu İşçisi Alımı
Beyendik Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Beyendik Belediyesi Kamu İşçisi Alımı

Edirne Keşan Beyendik Belediyesi Kamu İşçisi Olarak Taksi Şoförü, Temizlik İşçisi, Çöp Kamyonu Şoförü, Kalorifer Ateşçisi Alınacak Son Başvuru 29 Ocak 2015

A+A-

Edirne Keşan Beyendik Belediyesi Kamu İşçisi Olarak Taksi Şoförü, Temizlik İşçisi, Çöp Kamyonu Şoförü, Kalorifer Ateşçisi Alınacak Son Başvuru 29 Ocak 2015.

Çöp Kamyonu Şoförü İçin En az 15 yıllık ehliyete sahip olması Başvuruda istenen belgeler kura çekimine kadar Beyendik Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Çöp Kamyonu Şoförü İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Taksi Şoförü İçin En az 5 yıllık ehliyete sahip olması Başvuruda istenen belgeler kura çekimine kadar Beyendik Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Taksi Şoförü İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Temizlik Görevlisi İçin Başvuru belgelerini kura çekimine kadar Beyendik Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) için En az 10 yıllık Kalorifer ateşleyicisi belgesine sahip olması Başvuru belgelerini kura çekimine kadar Beyendik Belediyesi Yazı işleri müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.