1. HABERLER

  2. SYDV İŞ İLANLARI

  3. Beytüşşebap SYDV Kamu Personeli Alacak! KPSS 60 Puan!
Beytüşşebap SYDV Kamu Personeli Alacak! KPSS 60 Puan!

Beytüşşebap SYDV Kamu Personeli Alacak! KPSS 60 Puan!

Beytüşşebap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Beytüşşebap SYDV) kamu personeli alımı yapacak. SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi başvuru şartları haberimizde...

A+A-

Beytüşşebap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Beytüşşebap SYDV) kamu personeli alımı yapacak. Beytüşşebap SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını duyurdu. SYDV kamu personeli başvuru şartları neler? SYDV memur alımı hakkında tüm detaylar…

BEYTÜŞŞEBAP SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI

SYDV kamu personel adaylarının iyi derecede Bilgisayar bilgisine sahip olmaları gerekiyor. Eğitim fakülteleri dışındaki 4 yıllık yükseköğretim kurumlarından mezun olma şartı aranıyor. Memur adaylarının B sınıfı ehliyete sahip olmaları isteniyor. Son başvuru tarihi itibariyle son 6 aydır Beytüşşebap İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

SYDV KAMU PERSONELİ ALIMINDA ARANACAK ŞARTLAR:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının her bir unvanın iş tanımında belirtilen bölümlerinden mezun olmak ve ÖSYM tarafından yapılan geçerli Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak şartları aranır. İhtiyaç duyulması halinde Mütevelli Heyeti tarafından yabancı dil bilmek, bilgisayar programları kullanabilmek vb. özel şartlar da aranabilir.

SYDV PERSONEL ALIMI BAŞVURU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler