Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 19 Akademik Personel Alımı Başladı

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana başvuru şartları neler? İşte Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi personel alımına ilişkin merak edilen detaylar.

34190
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber geldi. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? Başvurular ne zaman sona erecek?

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 19 akademik personel alımı yapılacaktır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların başvurdukları birim ve ana bilim dalını belirten dilekçe, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, öğrenim belgeleri ile yayın listesi ve yayınları, tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, Üniversiteye katkılarını kapsayan belgeleri ile birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımı farklı fakülte ve bölümlere yapılacaktır. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alımına başvuru şartları bölümlere göre farklılık göstermektedir. Akademik personel alımına başvurmayı düşünen adayların başvuracakları kadro için bölümlerin istedikleri şartları dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 19 Akademik Personel Alımı Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!