1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Bilim Bakanlığına 3713 İle Açıktan Memur Atama Duyurusu
Bilim Bakanlığına 3713 İle Açıktan Memur Atama Duyurusu

Bilim Bakanlığına 3713 İle Açıktan Memur Atama Duyurusu

3713 sayılı terörle mücadele kanununun gereğince devlet personel başkanlığı tarafından Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına yerleştirilen personelin ataması hakkında duyuru yayımlandı. Atama belgeleri ve tüm detaylar haberimizde.

A+A-

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunu hükümleri gereğince Devlet Personel Başkanlığı tarafından 22 - 25 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen atama kurası sonuçları gereğince Bakanlık emrine yerleştirilen personelin 18 Eylül 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar Bakanlığımız internet sitesinden başvurularını e- devlet şifreleri ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunda Aileye Dair Bilgiler kısmında yaşayan anne-baba-eş, 18 yaşından büyük kardeş ve çocukların bilgileri ve adresleri eksiksiz doldurulacaktır. Başvuru esnasında elektronik ortamda doldurulan Mal Beyanı Formu göreve başlama esnasında ıslak imzalı olarak teslim edilecektir.

Başvuru sahipleri öğrenim durumlarına göre MEBSİS ve YÖKSİS’ten diplomalarının elektronik ortama işlenip işlenmediğini kontrol etmelidir. İlk, orta ve yükseköğrenim durumu otomatik gelmeyen başvuru sahipleri elektronik başvuru numarası ve diplomalarının asılları ile bulundukları illerdeki Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüklerine müracaat edecektir.

Atama teklifi yapılan adayların adli sicil belgesi, nüfus cüzdanı örneği ve diploma örneğini taratarak elektronik ortamda aşağıdaki e-posta adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Ortaokul veya Lisede hazırlık okuyan adaylarca öğrenim belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Mal Beyanı Formunu aşağıdaki Bakanlık duyurusundan indirebilirsiniz. Başvuru için TIKLAYINIZ. E-posta adresi için TIKLAYINIZDuyuru için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler